Правила встановлення сталевого радіатора

Установка сталевих панельних радіаторів не викликає складності. Таке можна зробити навіть самостійно. Рекомендується під’єднання радіатора до системи та проведення випробування тиском доручати спеціалістам. Починати монтаж слід з місця, де буде радіатор.

Правила установки стального радиатора 1

Отже, почати слід точного визначення місця, де буде навішується радіатор. Для цього необхідно виміряти відстань від підвіконня та підлоги, яка повинна становити не менше 10 см. Якщо відстань менше 10 см, але більше 7 см, то згідно з рекомендаціями від виробників слід збільшити потужність радіатора на 5-10%. На відстані до підлоги менше 7 см, краще підібрати радіатор з меншою висотою. Для системи центрального опалення використовуються багатошарові труби з алюмінієвим вкладишем PEX/AL/PEX. Популярні радіатори Kermi Profil FKO11 300/500 .

Фахівці кажуть, що зараз існує кілька способів підключення радіаторів опалення. Найбільш популярні з них: бічне підключення, діагональне та нижнє.

Сталевий радіатор типу Kermi Profil FKO11 300/1000 можна закріплювати як праворуч, так і зліва. Поживні приводи з’єднується з верхнім патрубком радіатора, а до нижнього приєднується зворотний привод. Крани, що відповідають за регулювання та перекриття води, встановлюють на виході або на вході радіатора.

радиатор Kermi Profil

Підключення радіаторів опалення не може обійтися без різноманітних кріпильних елементів. Штирові кронштейни рекомендується використовувати для кріплення радіатора на стіні, яка виконана з гіпсу, цегли або бетону. Для установки кутових систем необхідно використовувати саморізи або спеціальні шурупи, які доповнять дюбелями.

Встановлення радіаторів опалення важливо проводити в певному порядку. Для початку слід розмістити кронштейни, щонайменше трьох або настінні кріплення радіаторів тип 33 BH200 PKO/PTV .

Слідом проводиться установка радіаторів на кронштейни, нижня грань радіатора укладається на гаки кронштейна. Потім відбувається з’єднання з трубами, що підводять, які обладнані на верхній і нижній підводці. Фахівці рекомендують встановлювати відвідник повітря. Саму панель сталевого радіатора слід розпаковувати лише після всіх виконаних робіт.

настенные крепления радиаторов

Для того, щоб правильно облаштувати систему опалення в приміщенні, слід враховувати не тільки температуру, якою досягатиме теплоносій та показник потужності котла, але також правильність самого монтажу. Якщо у вас немає достатньо часу, щоб розібратися в цьому питанні або всіх необхідних інструментів, краще звернутися до професіоналів, які допоможуть вам швидко та правильно влаштувати опалення в будинку.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку