Правила вибору водонагрівача

Нерідко, особливо в літню пору, виникають перебої з подачею гарячої води. Тому на сьогоднішній день популярна установка водонагрівальних бойлерів, які здатні забезпечити подачу гарячої води у будь-який час. Різноманітність моделей бойлерів може поставити в глухий кут будь-якого покупця при виборі. Не кожен знає, як вибрати водонагрівач для квартири так, щоб вистачало теплої води на всі потреби. Основний вибір здійснюється між бойлерами проточного та накопичувального типу. Для правильного вибору водонагрівача потрібно знати всі сильні і слабкі сторони моделей кожного типу. На сьогоднішній день, не важко придбати окремо навіть тен для бойлера .

Правила выбора водонагревателя

Існує багато різних приладів, найпростіша класифікація така:

  • газові водонагрівачі
  • електронагрівачі
  • апарати непрямого нагріву.

Зовні всі водонагрівальні пристрої мають приблизно схожий вигляд. Всі пристрої прямокутної форми, на лицьовій поверхні розташовується ручка регулювання температури. Бойлери накопичувальні відрізняються громіздкими розмірами, особливо коли модель розрахована на велику кількість води. Наприклад, модель бойлер Bosch Tronic 2000 T ES 120-5 2000W .

бойлер Bosch Tronic 2000 T ES 120-5 2000W

Розробника створили непрямі нагрівачі, які одразу стали користуватися великою популярністю. Пристрій добре справляється із завданням забезпечення гарячою водою одну точку аналізу. Популярна модель непрямий Drazice OKC 160 навісний вертикальний+тін 220в . Вибираючи будь-яку модель водонагрівача, перше, на що слід звертати увагу – потужність. У бойлерах саме від потужності залежить температура води, яку можна отримати на виході за хвилину. Також цей показник залежить і від обсягу самого бака, якщо він накопичувальний. Чим більше бак, тим більше необхідно потужності приладу, щоб нагріти його вміст. Наступне, на що слід звертати увагу – вид нагрівального механізму. Як уже говорилося, виділяють: газ, електрику та система центрального опалення. В електричних пристроях нагрівання відбувається через Тен або спіраль, що нагріває воду. Потужність такого обладнання від 2 до 99 кВт. У газових колонках від згоряння газу нагрівається теплообмінник і відповідно нагрівається вода.

косвенный бойлер Drazice OKC 160

Також необхідно враховувати тип управління та захисні технології. Спеціально для тривалішої роботи нагрівальних приладів, внутрішню поверхню бойлера покривають захисними матеріалами, що гальмують процес окиснення. Найбільш міцні та популярні матеріали:

  • Кераміка
  • Склопорцеляна
  • Нержавіюча сталь
  • Емаль дрібнодисперсна

Також обов’язково у водонагрівачах має бути захист від підвищеного тиску. Колонки газові використовують захист від неполадок у магістральній мережі, при виникненні неполадок блокується подача газу. Уважно варто перевіряти наявність запобіжників, кожен має велике значення та продовжує термін експлуатації.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку