Порівняльна характеристика пакетних пропозицій BUDERUS

Пакетні пропозиції Buderus – це готові комплекти обладнання, розроблені фахівцями Buderus для різноманітних приміщень. Купуючи теплотехнічне обладнання в комплекті, ви заощаджуєте до 20%.

Великою популярністю користується пакет Buderus Logapak G221-A-30-L . В комплект входить: казан Logano G221A-30-L, бункер для завантаження палива, група безпеки KSG, розширювальний бак MAG30, триходовий термостатичний клапан VTC та електронний блок керування. У комплект входить твердопаливний котел з автоматичною подачею палива, що протоплюється вугіллям або пелетами. Потужність від 25-30 квт. Розробниками створено варіант роботи на одному завантаженні палива до 7 днів. Створені спеціальні контролери, які дозволяють керувати двома опалювальними контурами та циркуляційним насосом.

Для опалення більшого приміщення фахівці рекомендують звернути увагу на Пакет Buderus Logapak GB162 – 240 kW Profi Plus TR – котли спина до спини . Комплект є: конденсаційний котел Logamax plus GB162 80kW x 3, група підключення насоса, система автоматичного керування, теплообмінник, насоси Wilo IPL, каскадний блок з гідравлічною стрілкою. Такі казани досить компактні, мають габарити 980х520х465 мм. Котли Logamax plus GB162-65/80/100 підходять для використання як каскадної системи, або окремого котла. Високий рівень теплопередачі досягнутий завдяки інноваційній геометрії внутрішніх труб у теплообміннику котла.

Одним з різновидів готового комплекту Будерус є пакет Buderus Logapak S111-2-45D WT . До складу готового пакета входить: твердопаливний котел LoganoS111-2-45D WT, мембранний бак на 50 л, набір запобіжних клапанів, комплект підключення розширювального бака, циркуляційний насос контура WILO RS 30/6. Опалювальний котел, що входить до складу комплекту – це сталеве обладнання, яке ідеально підходить для опалення котеджів. Може застосовуватися як окремий опалювальний пристрій або в комбінації з газовим опалювальним котлом. Розробники рекомендують для такої моделі використовувати вид палива: деревину та її відходи. Також до складу пакету входить захисний термоста-вентиль.

Варто розглянути пакет Buderus Logapak G334-94WS kW для трьох опалювальних контурів та ГВП, в який входить: підлоговий котел Logano G334, група безпеки, датчик температури бака, бак-водонагрівач, група безпеки для бойлера, бак мембранний на 80 л та на 35 л , блок дистанційного керування. У комплекті є низькотемпературний опалювальний котел з плавним регулюванням температури котлової води без цокольної температури (мінімальної температури котлової води).

На сьогоднішній день комплект пропозицій від Buderus – найвигідніша пропозиція. Виробники створили серію інноваційних технологій. З автоматичними функціями, безпекою, надійністю та високою економічністю. Можливість використання конденсаційних апаратів дозволяє скоротити викиди в навколишнє середовище.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку