Порівняння виробників електричних котлів

Найбільш популярними є серед покупців виробники електричних котлів марок BOSCH, Protherm та Kospel.

За якістю виробництва опалювального обладнання фахівці виділяють виробника Бош. Найчастіше котли цієї фірми використовуються в закритих системах опалення з примусовою циркуляцією теплоносія. Є можливість спільної роботи з котлом бойлера непрямого нагріву та теплоакумулюючої ємності. Розробники передбачили широкий модельний ряд потужностей. Моделі потужністю від 2 – 18 кВт, до таких типів відносять Bosch Tronic 5000 H 10kW . Моделі з потужністю 22 – 60 кВт можуть використовуватись у великих системах опалення, коли необхідно зв’язати кілька казанів у зв’язці. Розробники передбачили ступінчасте регулювання потужності казана. Управління першим ступенем виконує кімнатний регулятор або терморегулятор котла. При необхідності можна включати вручну другий і третій ступінь, кожен з яких працює незалежно один від одного. Нагрівальні елементи розташовані в нижній частині теплообмінника, що унеможливлює їх перегрів. Серед покупців популярністю користується модель Bosch Tronic 5000 H 36kW .

Електричні котли марки Protherm складають: сталевий бак із вбудованим електронагрівальним елементом, розширювальний бак, інтегрований гідравлічний блок, де розташований циркуляційний насос, датчик тиску, повітровідділювач, запобіжний клапан. У комплект електрокотлів входить автоматичне регулювання, яке здатне забезпечити ступінчасте підключення нагрівача та захищає котел від перегріву. В основному котли цієї марки підключаються за трифазною схемою, але є окремі моделі, які можна підключати до мережі 220, наприклад модель Protherm СКАТ 6К .

Настінні котли виробництва Bosch мають вісім нововведень залежно від потужності нагрівання, що генерується: від 6 до 28 кВт, наприклад котел Bosch Tronic 5000 H 10kW . Розробники передбачили варіант роботи пристрою як індивідуально, і з додатковими бойлерами.

Популярні сьогодні електричні котли Kospel можуть працювати з різними теплоносіями, мати автоматичне або ручне регулювання, керувати циркуляційним насосом. Сучасні моделі включають вбудований термоелектричний нагрівач, циркуляційний насос, електронну систему управління з можливістю управління роботою насоса. Система керування котлів Kospel містить вбудований мікропроцесор і працює автоматично, керує режимами нагрівання теплоносія та контролює температуру теплоносія. Популярною моделлю серед покупців є Kospel EKCO.L1z 6 за рахунок своїх компактних розмірів та наявності автоматичних функцій.

Для безпечної роботи котла електричні котли Kospel містять вимірювальні датчики, а термоелектричні нагрівачі підключаються до джерела напруги через безконтактну систему комутації з використанням твердопаливних напівпровідників. Розроблений виробником режим управління підключення термоелектричних нагрівачів дозволяє знизити втрати енергії та підвищити точність регулювання процесу нагрівання теплоносія.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку