Популярні виробники запчастин для котлів

Перед вибором та купівлею запасних деталей для опалювальних котлів слід вибрати марку виробника, вона повинна відповідати марці самого котла.

Опалювальне обладнання марки ARISTON популярні на ринку протягом довгих років. Компанія виробляє та постачає по всьому світу не тільки опалювальне обладнання, а також запчастини та теплообмінник ГВС для Ariston Uno , всі ті деталі, які необхідні для правильної та довгої експлуатації котлів. Спеціалісти рекомендують звертатися за потрібними комплектуючими лише до офіційних дилерів з постачання деталей марки Ariston.

Виробник Beretta довгі роки випускає опалювальну техніку та запасні частини для неї. Розробники обладнання марки Beretta щороку покращують технічні показники пристроїв. Особлива увага приділяється якості запасних деталей та комплектуючих елементів обладнання. Купуючи оригінальні запчастини цього бренду, ви отримуєте гарантію та будите, впевнені у відсутності шлюбу. У магазині ви можете придбати навіть електрод розпалювання та контролю полум’я Beretta CHIO для відповідної марки товару.

Компанія виробник Immergas займається виробництвом казанів з 1954 року. Розробники випускають не тільки опалювальне обладнання, але запасні та комплектуючі для нього. Сьогодні компанія Immergas, лідер з виробництва котлів автономного опалення настінних, підлогових та запасних частин для комплектації та ремонту. Виробник випускає запасний кран підживлення для Immergas ES-ES23-NS-NS23 та теплообмінник Immergas ES24-NS24 для відповідних котлів.

Протягом багатьох років компанія Saunier Duval займається розробкою та виробництвом різноманітного опалювального обладнання та деталей для нього. На сьогоднішній день асортимент товару дуже великий, можна вибрати різні моделі газових котлів, пластинчастих теплообмінників та багато іншого. Перевага придбання техніки марки Saunier Duval у високій якості та надійності при експлуатації. У офіційних постачальників можна з легкістю купити блок розпалювання Saunier Duval Thema Classic S57427 .

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку