Популярні виробники твердопаливних котлів

Сьогодні вибір твердопаливних котлів дуже великий. Кожен виробник удосконалить нові моделі опалювального обладнання, додаючи до нього автоматичні функції.

Великою популярністю серед покупців користуються казани марки ATMOS. Фірма виробник займається створенням опалювального обладнання початку минулого століття. Основна перевага таких апаратів у тому, що вони можуть працювати не тільки на твердому паливі, але і на вугіллі, дровах або пеллетах. Популярною моделлю вважається ATMOS DC 22 S. Особливість обладнання такої марки полягає в тому, що вони працюють на спалюванні палива на принципі генераторної газифікації деревини, з використанням витяжного вентилятора та охолоджуючого контуру. Багато моделей вмонтовано термостат для димових газів, що дозволяє автоматично відключити котел після згоряння палива.

Опалювальне обладнання марки Bosch найбільш універсально в плані вибору пального. Топити такі котли можна як деревиною і вугіллям різних видів, і дров’яними брикетами, або торф. Твердопаливні котли від Бош комплектуються чавунними або сталевими теплообмінниками. Велику популярність користується модель Bosch Solid 5000 W-2 SFW 21 HF UA. Система первинного та вторинного використання повітря реалізує подачу додаткового кисню, що регулюється автоматично та здійснює контроль горіння.

Німецька компанія Buderus виробляє надійне та доступне опалювальне обладнання, яке зараз користується великою популярністю серед споживачів у багатьох країнах. До основних переваг використання такого опалювального обладнання відносять: економічна витрата енергії, компактні розміри та простота установки, зручність при експлуатації. Популярністю серед споживачів має модель Buderus Logano S121-2-38 WT kW.

VIADRUS – твердопаливні казани, призначені для опалення приміщень площею до 600 кв. м. Історія виробника Viadrus бере початок з 1888 року, коли були виготовлені перші чавунні радіатори. В Україні цей виробник найбільше відомий своїми чавунними казанами на твердому паливі. Великою популярністю серед покупців має модель Viadrus Hercules U22 D5 (25kW). До переваг опалювального обладнання відносять: низькі вимоги до димаря; Потужність казанів можна збільшити за рахунок збільшення кількості секцій.

На сьогоднішній день твердопаливні котли SAS користуються особливим попитом, адже даний тип опалювального обладнання працює на екологічно чистому виді палива, представленому дровами, або спресованими деревними гранулами. Апарати оснащені автоматичними функціями, які забезпечують безпеку та зручність роботи обладнання. Серед покупців магазину Феко великою популярністю користується модель SAS UWG 29 kW. Такі агрегати здатні забезпечити максимальне згоряння твердого палива, без викидів шкідливі речовини в атмосферу.

Котел Logica – це твердопаливний котел тривалого горіння з великою камерою топки. Обладнання оснащене інноваційною системою потоку повітря, яка допомагає розподілу повітря в кожний кут завантажувальної камери, що дозволяє процес спалювання проходити більш ефективно. Потік повітря, створюваний вентилятором, надходить у камеру спалювання через спеціальні сопла, що проходять через водний кожух, розташований з обох боків казана. Однією з найпопулярніших моделей вважається Logica II 150 (150kW). Твердопаливний котел – це опалювальне обладнання, яке передає енергію, що виділяється під час спалювання палива теплоносію. До вибору такого пристрою варто підходити з особливою ретельністю.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку