Популярні виробники комплектів сонячних геліосистем

Сонячні колектори – потужне обладнання, яке використовує енергію сонця для підігріву теплоносія. Популярне використання колекторів для приготування теплої води та опалення. Вартість обладнання не маленька, тому купуючи необхідно вибирати міцних та перевірених виробників, для тривалої експлуатації системи. Згодом робота комплектного пакету обладнання окупиться завдяки дешевій енергії.

комплектній пакет оборудования

Найбільшу популярність у сфері виробництва геліосистем користується компанія Buderus. Компанія запатентувала у 1977 році перший герметичний колектор. Через 30 років виробництва сонячних геліосистем, Buderus стає лідером Європи з якості та продажу такої техніки. Компанія розробляє та втілює в життя нові та нові розробки, які забезпечують швидкий монтаж пристрою та його максимальну ефективність. Одна з найбільш популярних моделей пакет Buderus Delta 2хSKN 4.0-s , в комплект входить насосна сонячна станція, мембранний бак розширювальний і сам колектор. Кріпиться така система на спеціальні системи кріплень для колекторів . Колектори Buderus мають цілу низку переваг:

  • Цілісний корпус зі скловолокна
  • Інноваційна ультразвукова зварювальна технологія забезпечує кращу теплопередачу без видимих швів
  • Структуроване скло товщиною 3,5 мм з високим рівнем світлопроникності

пакет Buderus Delta 2хSKN 4.0-s

Багаторічний досвід роботи зарекомендував виробника ENSOL одним із найбільш популярних у галузі виробництва сонячних колекторів. На сьогоднішній день ENSOL є одним із провідних виробників у лінії сонячної технології. Діяльність компанії орієнтована виробництво сонячних колекторів і комплектуючих для сонячних систем. Розроблений власний дизайн ENSOL дозволили створювати кілька типів колекторів з різними гідравлічними характеристиками. Затребуваний серед покупців готовий комплектний пакет ENSOL для приготування гарячої води на 2-3 особи з 2 панелей з баком 200л .

Переваги придбання саме виробника GreenSun ENSOL:

  • Відмінна міцність та герметичність колектора за рахунок жорсткої рами
  • Висока ефективність роботи в будь-яку пору року завдяки алюмінієвому абсорберу товщиною 0.5 мм.
  • Нижня частина системи покрита алюмінієвим листом, що забезпечує корозійну стійкість
  • Висока світлопроникність та поглинання, за рахунок скла Solarglas товщиною 4 мм.
  • Можливість підключення до 10 колекторів, наприклад комплектний пакет ENSOL для приготування гарячої води 6-8 осіб з 5 панелей без бака.
Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку