Популярні види дизайн-радіаторів для будь-якого типу інтер’єру

Вибираючи дизайнерський радіатор опалення, важливо обов’язково визначитися зі стилем і подивитися, наскільки добре радіатор вписується в інтер’єр. У такому випадку Вам буде забезпечено поєднання елементів та їх оригінальність.

виды дизайн радиаторов 1

Найбільшою популярністю користується тип дизайн радіаторів, званий драбинка. Такі радіатори складаються із двох вертикальних труб круглого або квадратного перерізу, які з’єднані горизонтальними трубами меншого перерізу. Горизонтальні труби, як і вертикальні, можуть мати довільний переріз. Найбільш затребувані труби круглої фори, але бувають і плоскі моделі різної ширини, які розташовані вертикально по діагоналі. Наприклад, модель дизайн-радіатора KERMI Jive .

Додатковим декоративним елементом, який одночасно маскує кріплення радіатора, дизайнери мають позаду екран. Для забезпечення антикорозійної стійкості радіатора всі дизайни радіаторів мають відповідний захист. Потім пристрій покривають шаром лаку, який створює на поверхні ідеально гладку та вологостійку оболонку.

На дизайн радіаторів, ретельно виконуються з’єднання окремих елементів. Для більшої зручності рекомендується встановлювати у ванних радіатори типу «драбинка», так як панельні радіатори не мають належної стійкості до впливу вологи. Популярна модель дизайн-радіатори KERMI Ideos .

kermi

Виробники оснащують радіатори типу «драбинка» термостатичним клапаном. Для роботи достатньо мати термостатичну голівку. Але більшість радіаторів не оснащуються такими клапанами. Тому, якщо бажання автоматично регулювати кількість тепла, що віддається радіатором у приміщення, необхідно додатково придбати термостатичний клапан і змонтувати його на вхідному патрубку радіатора.

Інтер’єр радіатори опалення виконують як обігрів приміщення, так і декоративну прикрасу приміщення. Підбирати такі радіатори слід, виходячи з його потужності. Естетично виглядає модель дизайн-радіаторів KERMI Karotherm .

Основна перевага дизайн радіаторів:

  • Відмінний зовнішній вигляд, який прикрасить будь-яке приміщення
  • Мають відмінну теплопровідність
  • Можливість встановлення у приміщеннях з підвищеною вологістю
  • Простота монтажу, що не потребує великих навичок.

дизайн-радиаторы kermi karotherm

Особливу увагу варто приділити на трубчасті радіатори . Такі дизайн радіатори є з’єднанням вертикальних і горизонтальних труб. Завдяки гнучкості, такі пристрої можуть мати різну форму. Сучасні моделі трубчастих дизайн радіаторів мають більш привабливий зовнішній вигляд і покликані не тільки нагрівати повітря і сушити рушники, але і є частиною дизайну ванної кімнати. Популярна модель дизайн-радіаторів KERMI Basic-50 .

Основні цікаві ідеї дизайн радіаторів:

  • Радіатор-вішалка
  • Радіатор-лавка
  • Ширма чи перегородка
  • Радіатор у вигляді дзеркальної рами

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку