Популярні моделі бойлерів накопичувальних

Електричні бойлери є спеціальним пристроєм для нагрівання необхідної кількості гарячої води до певної температури у місцевій системі водопостачання. Економічніші на відміну від газових колонок . Накопичувальний бак виготовляється з нержавіючої сталі і покриваються спеціальною емаллю або титаном. При покупці водонагрівача слід звертати увагу не тільки на технічні характеристики, але і виробника. Найбільшою популярністю користуються пристрої виробників Німеччини. Надійність та довговічність цих виробів перевірено багаторічною експлуатацією.

модели накопительных бойлеров

Популярністю користуються водонагрівачі шведської компанії Electrolux, які мають відносно доступну ціну та гарну якість. Пристрої невеликої форми, тому ідеально підійдуть для невеликих кухонь та ванних кімнат, наприклад, бойлер Electrolux EWH 10 Rival O . Моделі Electrolux різняться в ціні в залежності від наявності доступних опцій, якість складання залишається незмінною. Розробники створюють моделі бойлерів у двох положеннях: горизонтальному та вертикальному. Усі прилади мають високий рівень захисту. Популярністю користується модель бойлер Electrolux EWH 50 Formax .

бойлер Electrolux EWH 50 Formax

Виробник BOSCH у всіх асоціюється з надійністю та довговічністю побутової техніки. Розробники створили стильний дизайн бойлерів накопичувальних та зарекомендували себе як найбільш якісне та інноваційне обладнання. Можна придбати і маленькі нагрівачі для кухні типу бойлер Bosch Tronic 2000 ES010-5M0WIV-T. Відмінною особливістю водонагрівачів фірми Бош є зручне налаштування температури та відмінна потужність. Проте апарати цього виробника не дешеві. Управління роботою самого нагрівача здійснюється за допомогою механічного регулятора температури та краплинним термостатом. При охолодженні термостата відбувається запуск процесу нагрівання самого Тена. Однією з найпопулярніших моделей вважається бойлер Bosch Tronic 1000 T ES 100-5 2000W . Також слід звернути увагу на найпопулярніший італійський бренд Ariston. Водонагрівачі баків цієї фірми мають стильний дизайн, наявність додаткових функцій і не високу ціну. Усі водонагрівачі забезпечені механізмом захисного автовимкнення при виникненні несправностей. Також у бака цього виробника є спеціальний клапан, який запобігає поломці всієї системи при виникненні високого тиску.

Це одні з найбільш популярних виробників бойлерів в Україні. Для того, щоб вибрати відповідний для вас пристрій, слід ознайомитися з детальними характеристиками кожної моделі та проконсультуватися з фахівцями.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку