Поповнення складу сантехнічною арматурою CARLO POLETTI

 

Поповнення складу ФЕКО сантехнічною арматурою італійської компанії CARLO POLETTI (Карло Полетті), відомої на ринку опалювальної та кліматичної техніки, насамперед, як виробник вишуканих регулювальних та запірних вентилів для радіаторів опалення, дизайн-радіаторів та сушки для рушників.

Асортимент компанії CARLO POLETTI

Яскравий стиль асортименту компанії CARLO POLETTI , виділяє її серед конкурентів своїми інноваційними технічними рішеннями, в яких поєднуються: нові тенденції, прагнення до індивідуальності, творчий підхід, розкіш і вишуканість, а також неповторна якість і практичність. Всі ці переваги є результатом постійних вкладень у розвиток нових ліній продукції.

Компанією CARLO POLETTI керує молода, цілеспрямована команда, яка бере активну участь у розвитку підприємства.

Індивідуальний підхід, розуміння вимог клієнта та співпраця на кожному етапі роботи: це принцип, яким керується компанія CARLO POLETTI у кожному проекті. Компанія виробляє не тільки продукцію в традиційному стилі, а й новаторську, продукцію, що йде в ногу із соціальними змінами та законами ринку

Концепції компанії CARLO POLETTI поширюється від підлогового опалення до стильних клапанів для витонченого та вишуканого оформлення, і можуть бути застосовані по всьому будинку. Весь асортименти компанії виробляється на підприємствах в Італії.

У зв’язку з наповненням складу радіаторними кранами від італійського виробника CARLO POLETTI , ТОВ ФЕКО інформує про акцію на товари даного виробника!

Administrator
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку