Поповнення складу асортиментом опалення підлоги Kermi xnet

 

Компанія Kermi , крім опалювальних приладів, пропонує систему напольного опалення xnet, яка включає ряд компонентів для опалення підлог і стін, а також систему трубопроводів для підключення.

Система підлогового опалення xnet від фірми Kermi – це ідеальне рішення практично у будь-яких випадках застосування. Xnet є безліч технічних нововведень, продуманих до дрібниць. В результаті монтажу система залишається повністю прихованою під керамічною плиткою або паркетом, тим самим істотно звільняючи простір у приміщенні. Єдиним помітним елементом залишається непомітна колекторна шафа, в якій розміщено пристрій керування та регулювання системою.

До системи Kermi xnet , крім кріплень та труб, пропонуються всі компоненти, необхідні для повноцінного та ефективного монтажу всієї системи:

• Це колектори з різними розмірами та діаметрами, у тому числі набори кранів та фітингів. • Це насосно-підмішувальні вузли, які призначені для зниження температури, що надходить у теплу підлогу. , а також електричні або бездротові терморегулятори, що регулюють режими роботи системи. .

Купуючи продукцію компанії Kermi у нас, ви отримуєте німецьку якість за доступні гроші. Офіційна гарантія та сервісна підтримка.

Administrator
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку