Підлогові конвектори KERMI

Підлогові конвектори – популярний опалювальний прилад, за допомогою якого легкістю можна створити найбільш комфортну температуру в приміщенні. Підлогові конвектори від виробника KERMI користуються найбільшою популярністю. Такі моделі опалювальних приладів мають спеціальні підставки і при невеликій висоті мають велику потужність. Компанія виробник Kermi втілює у життя усі найкращі технічні характеристики у своїх приладах.

напольные конвектора Kermi

Конвективний спосіб обігріву – найкращий спосіб для опалення приміщення з великою площею. Конвектор нагріває повітря, а його корпус або декоративні грати нагріваються лише до безпечного рівня. Це служить великим плюсом, тому що не потрібно буде переживати про те, що можна опікуватися приладом або пошкодити меблі.

Від виробника KERMI бувають не тільки підлогові, але й конвектори , що мають широкий модельний ряд і здатні обігрівати великогабаритні приміщення. Різні монтажні розміри дозволяють втілювати різні архітектурні та дизайнерські рішення при установці. Компанія Кермі розробляє прилади нестандартних форм, наприклад кутові конвектори та зчленовані.

внутрипольные конвекторы kermi

Конвектори від компанії Kermi є тепловим регістром з мідних трубок і алюмінієвих пластин з облицюванням зі сталі. Облицювання з обох боків оцинковане електричним методом. Весь модельний ряд конвекторів має вбудовану вентильну вставку, яка відрегульована відповідно до заданої теплової потужності та заданої величини для більшої економії енергії. Монтаж обладнання проводиться за допомогою консолей, що кріпляться до стіни.

напольные конвекторы 1

Підлогові конвектори Кермі ідеально виглядають у кімнатах з панорамними вікнами та низькими підвіконнями. Підключаються обігрівачі або збоку або знизу. Сучасні датчики температур та регулювання, допоможуть контролювати мікроклімат у приміщенні. Фахівці до кожної моделі підбирають термостати та сервоприводи, які підходять індивідуально до кожної моделі. Одна із затребуваних моделей – конвектор підлоговий Kermi KSN .

конвектор напольный Kermi KSN

Конвектори kermi мають велику кількість позитивних факторів. Купуючи таке обладнання, ви можете бути впевнені в правильності експлуатації та ефективності вашої опалювальної системи.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку