Переваги використання трубчастих радіаторів

Сучасні моделі трубчастих радіаторів мають привабливий зовнішній вигляд. За конструкцією нагадують чавунні батареї, проте мають більш витончений вигляд і набагато легше. Трубчасті радіатори складаються з нижнього та верхнього колекторів, які з’єднані між собою сталевими трубками без ребер.

Трубчатые радиаторы 1

Основною з особливостей трубчастих радіаторів є універсальне зварювання елементів, яке виконане за допомогою лазера. Лазери створюють ідеально рівний і ледь помітний шов. Виробники радіаторів трубчастих опалення створюють міцні сучасні конструкції з абсолютно гладкою поверхнею. Такі пристрої здатні ідеально вписатись у будь-яку стилістичну концепцію. Як, наприклад, модель трубчастого радіатора Kermi Decor-D .

Переваги використання трубчастих радіаторів у порівнянні з іншими:

  • Легкість конструкції
  • висока зносостійкість
  • здатні витримати будь-які перепади робочого тиску
  • мають захисне покриття від утворення корозії
  • швидка реакція на маніпуляції терморегулятором
  • відповідність санітарно-гігієнічним нормам за рахунок відсутності дрібних елементів та обтічної форми
  • різноманітність колірної гами
  • можливість дизайнерських рішень під індивідуального споживача, як модель трубчасті радіатори Kermi Decor-S .

радиаторы Kermi Decor-S

Трубчасті радіатори можна встановлювати на всю довжину стіни з віконним отвором. Вертикальні сталеві труби здатні створювати потужний конвективний потік, який швидко нагріває повітря у приміщенні. Лицьова поверхня приладів покрита спеціальним полімерним глянцевим складом. Наприклад, як модель трубчастого радіатора Kermi Decor-V . Безпека та гігієнічність цінуються там, де ці показники є основними. Найчастіше трубчасті радіатори можна побачити у медичних закладах.

Виробники намагаються застосовувати до нових моделей батарей інноваційні технології та матеріали. Якщо внутрішні деталі зі сталі їх обробляють спеціальним полімерним складом. Такий склад дозволяє знизити ризик розвитку корозійних явищ, що продовжує термін служби радіатора. Також для продовження терміну експлуатації найкраще для монтажу використовувати спеціальні комплектуючі для радіаторів .

Kermi Decor-V

Сучасні радіатори зі сталі мають можливість нижнього чи бокового підключення. Така якість дозволяє вибирати моделі, орієнтуючись на інші технічні характеристики та враховуючи бажаний дизайн.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку