Переваги використання сонячних батарей для дому

Сонячні батареї легко здатні перетворювати радіацію сонячних променів у корисне для людини тепло. При правильній установці та експлуатації геліосистеми досить вигідно використовувати. На сучасні системи типу сонячний колектор Ensol EM1V/2,0S Al-Cu лише позитивні відгуки від споживачів. Відзначають про зручність та ефективність експлуатації, і високий рівень ККД.

солнечный коллектор Ensol EM1

Сонячні батареї є фотоелектричний генератор постійного струму, принцип дії якого заснований на фізичній властивості напівпровідників. У процесі експлуатації фотони світла вибивають електрони із зовнішньої орбіти атомів напівпровідника, створюючи у своїй достатню кількість вільних електронів виникнення струму. Основна перевага сонячної батареї – загальнодоступність та невичерпність джерела енергії. Визнання екологічно безпечної сонячної батареї збільшує кількість потенційних споживачів сонячної енергії. Популярністю користується сонячний колектор Ensol EM1V/2,0B Al-Cu .

Сонячні батареї можна розділити на кілька видів:

  • Малопотужні
  • Універсальні
  • Сонячні панелі

Геліосистеми практично не зношуються, тому що не містять частин, що рухаються, і вкрай рідко виходять з ладу. Тривалий термін служби без погіршення експлуатаційних характеристик щонайменше 25 років.

солнечные батареи

Переваги використання сонячних колекторів для дому:

  • Економія газу. Влітку геліосистеми здатні повністю закрити потребу будівлі в гарячій воді. Фахівці зазначають, що навесні та осінню коллекто знижує навантаження на газовий котел, що знижує споживання газу. В зимовий час геліосистеми працюють з низькою ефективністю, особливо з комплектом пакету ENSOL для приготування гарячої води на 3-5 осіб із 3 панелей з баком GreenSun ENSOL
  • Енергозалежність. Використовуючи сонячний колектор для опалення ви знижує власну залежність від газу. Колектор є додатковим джерелом тепла. У літню пору можна забезпечити будинок гарячою водою, лише за допомогою сонячного колектора.
  • Для встановлення сонячного колектора не потрібно отримувати дозволу. Простота монтажу за допомогою системи кріплень для колекторів .

крепление для солнечных коллекторв

Сонячний колектор для опалення – один із затребуваних та доступних альтернативних джерел енергії для приватних будинків. Геліосистеми насамперед це інвестиція в енергонезалежність, обладнання досить швидко окупиться і принесе велику економію газу. Фахівці рекомендують встановлювати сонячні батареї у південних регіонах, де висока сонячна активність. Подібні пристрої сприяють збереженню екології, немає викидів в атмосферу шкідливих речовин.

Administrator
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку