Переваги використання бойлера непрямого нагріву

Бойлери непрямого нагріву вважаються найбільш економними та практичними для нагрівання води, за рахунок того, що вони не мають у своїй конструкції нагрівального елемента. Пристрій може нагрівати воду за рахунок взаємодії із зовнішніми тепловими системами, наприклад, котел, центральне опалення або сонячні батареї. Сучасні моделі комбінують Тенамі, так модель водонагрівача непрямий Drazice OKCE 125 NTR з теплообмінником + електричний тен 2.2 kW .

Накопительные бойлеры

Основні переваги використовувати бойлер непрямого нагріву :

  • Низька собівартість гарячої води, не витрачається електрика та газ, мінімальне навантаження. Особливо зручний в експлуатації у зимовий час.
  • З його допомогою знижується навантаження на електромережу, для нагрівання води використовується енергія опалювального котла
  • Нагріває великий обсяг води
  • Можливе одночасне подання води на кількох крапках.
  • Можливість використовувати альтернативне джерело тепла: сонячні батареї, електрику, газ або твердопаливні котли
  • Відсутній контакт теплоносія з водою, що нагрівається

бойлер косвенного нагрева 1

Для більш економії електроенергії циркуляційний насос фахівці рекомендують підключати через програмований тижневий програматор, який запускатиме обладнання в певний час. Наявність автоматики зручна також для бойлерів з двома теплообмінниками, які можуть об’єднувати різні джерела енергії. Такі водонагрівачі підігрівають воду швидше за електричні накопичувальні бойлери.

Використання води одночасне у кількох точках не є причиною різких коливань температури.

Купуючи бойлер непрямого нагріву, варто враховувати їх недоліки:

  • Досить висока вартість апарату, наприклад, непрямий Drazice OKC 160 NTR/BP з теплообмінником + з бічним фланцем , за ціною 12071 грн.
  • Для нагрівання 100 літрів води знадобиться кілька годин, протягом яких температура в опалювальній системі буде дещо знижена
  • Конструкція пристрою є досить громіздкою, рекомендовано встановлювати біля котла в окремій кімнаті.

бойлер косвенный Drazice OKC 160

Використання бойлера непрямого нагріву має низку переваг, проте слід ретельно продумати доцільність застосування такого апарату. Фахівці радять встановлювати систему гарячого водопостачання, що складається з одноконтурного котла та бойлера непрямого нагріву, вигідно за умови регулярного використання великих об’ємів нагрітої води. Якщо ж немає потреби у великих обсягах води, рекомендовано встановлювати двоконтурні газові колонки .

Для більш тривалої експлуатації обладнання рекомендовано зливати з нього воду, якщо бойлер тривалий час не вмикати. Також слід час від часу нагрівати воду 60 ° і підтримувати цю температуру хоча б протягом години. Така операція запобігає розмноженню в бойлері шкідливих бактерій.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку