Переваги пакетних пропозицій

Для облаштування в будинку системи водопостачання та опалення набагато вигідніше купувати пакетні пропозиції з котлами та нагрівачами. Тому компанія виробник BUDERUS розробила пакетну пропозицію на базі газових, твердопаливних та конденсаційних котлів. Котли оснащені великою завантажувальною та зручною камерою згоряння. Опалювальне обладнання може функціонувати без використання електроенергії та циркуляційного насоса, наприклад, у пакеті Buderus Logapak G221-A-25-L .

У комплект всіх пакетів від виробника Будерос розробники включили:

  • твердопаливний котел Logano G221A
  • KSG – група безпеки
  • MAG 30 – розширювальний бак
  • VTC – розширювальний клапан

Наявність таких сучасних систем в одному пакеті дозволяють автоматизувати та збільшити продуктивність усієї системи опалення гарячого водопостачання. Серед покупців для опалення будинку великою популярністю користується пакет Buderus Logapak S121-2-38 WT . Головна перевага в такому готовому комплекті в тому, що до нього входить додатковий бак накопичувач для опалення. Бак, виготовлений із сталі, без теплообмінника зі стратифікаційною трубкою.

Купувати готовий пакет пропозицій від Buderus набагато зручніше, існують варіанти з різними системами автоматичного керування, можна зробити індивідуальний підбір обладнання для опалювальної системи замовника, підібрати в комплект горизонтальний або вертикальний водонагрівач з необхідним об’ємом.

Популярністю користуються пакети пропозицій пакет Buderus Logapak G221-A-30-R з котлами серії Logano. Це обладнання має успіх на ринку, тому що досить компактно, надійно, практично і головне економічно.

Контроль та регулювання опалювальної системи та приготування гарячої води гарантують наявність сучасних систем автоматичного керування Logamatic.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку