Переваги коаксіальних димоходів

За наявності коаксіального димоходу можна вибирати місце встановлення опалювального котла і не потрібно обладнати припливну вентиляцію. У порівнянні з традиційними димарями, коаксіальні мають ряд переваг. Такі димарі здатні забезпечити повне згоряння палива та ізолювати приміщення.

Перша та головна перевага обладнання – необхідний для горіння газу кисень береться з вулиці. Відбувається зниження тепловтрат, за рахунок того, що повітря надходить зовнішньою трубою, яка нагрівається від внутрішньої, відповідно і повітря з вулиці також нагрівається. Серед покупців популярністю користується коаксіальний димар Immergas .

Завдяки особливій конструкції коаксіальних димоходів, немає викидів шкідливих, які шкодять людині та атмосфері. Переваги використовувати коаксіальний димар для котлів з камерою внутрішнього згоряння:

За рахунок того, що зовнішня труба нагрівається, внутрішня охолоджується при дотику легкозаймистих предметів, не буде великої температури для займання.

При такій димохідній системі повітря, яке надходить ззовні, захищає будівлю від перегріву, знижує температуру диму, що виводиться, що покращує тягу. Рекомендована довжина труби не більше 3 м. Завдяки димовідводам та коаксіальний подовжувач (60100) L=0.5 протипожежні та екологічні характеристики значно покращуються. Обладнання такого типу має гарну стійкість до впливу агресивних хімічних речовин та високої вологості. Це все можна вивчити в інструкції до труба димова концентрична з коліном (60/100) L800 для Buderus GB012.

До переваг також відносять простоту монтування труби, що не викликає проблем в експлуатації та обслуговуванні опалювальної системи.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку