Переваги готових комплектів сонячних колекторів

Сонячний колектор – пристрій, який перетворює сонячну енергію на теплову. Переваги використання сонячної енергії: доступність цілий рік, незалежність від традиційних видів палива, безпечна для довкілля. Популярністю користується на сьогоднішній день використання комплектного пакета обладнання.

газовые комплекты солнечных коллекторов

Готовий комплект геліосистеми включає:

  • сонячний колектор
  • Бак-накопичувач
  • Робочу станцію з циркуляційним насосом та групою безпеки
  • Сонячний контролер
  • Розширювальний бак
  • Автоматичний відвідник повітря
  • Теплоносій для геліосистем

Наприклад, комплектний пакет ENSOL для приготування гарячої води 2-3 особи з 2 панелей без бака , користується популярністю серед покупців.

Комплектний пакет ENSOL

Готовий пакет сонячних геліосистем – це повна комплектація, підібрана фахівцями та забезпечує максимальну ефективність. У пакет комплекту входить абсолютно все необхідне для встановлення та правильного функціонування системи. Немає необхідності купувати окремі насосні групи Ensol .

насосные группы Ensol

Вибираючи готову геліосистему, ви отримуєте відмінний збалансований пакет, складений з урахуванням багаторічного досвіду фахівців, наприклад, комплектний пакет ENSOL для приготування гарячої води 3-5 осіб з 3 панелей без бака . Ви обійдете процес проведення складних прорахунків та тривале узгодження змін.

пакет ENSOL для приготовления горячей воды

Стандартна готова система включає накопичувальний бак акумулятор із теплообмінниками. Через один курсує незамерзаюча рідина, що проганяється насосом через сонячний колектор, відбираючи тепло і нагріває воду в баку. Система працює повністю в автоматичному режимі та управляється контролером, який оснащується датчиками температури в баку та на виході сонячної геліосистеми. Наприклад, комплектний пакет ENSOL для приготування гарячої води 4-6 осіб із 4 панелей без бака .

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку