Особливості пакетних пропозицій та котлів Buderus

На сьогоднішній день найбільш ефективною та доступною формою газового опалення є котли марки Buderus. Новою та інноваційною системою виробників вважає пакетні пропозиції з конденсаційними котлами, це моделі типу пакет Buderus Logapak GB162 – 800 kW Profi TL – котли в лінію. Завдяки такій системі можна вдвічі зменшити витрати на паливо. Пакетні пропозиції від Будерус виконані в багатьох комплектаціях з різними котлами, а також з додатковими накопичувальними бойлерами.

Завдяки конденсаційним котлам можна заощаджувати на енергії до 15%, що у свою чергу знижує експлуатаційні витрати. Завдяки готовим комплектам, таким як пакет Buderus Logapak GB162 – 440 kW Profi Plus TR – котли спина до спини можна протопити приміщення з великою площею.

Компанія виробник Buderus розробила комплекти котельного обладнання для більшої економії палива. Кожен комплект створено з урахуванням інноваційних технологій, на базі кращого обладнання, досконалої автоматики, наявності функцій безпеки та надійності. Наприклад, пакет Buderus Logapak G221-A-25-R з накопичувальним баком, мають коефіцієнт корисної дії 80%, що перевищує ккд котла під час роботи поодинці. Система контролю Logamatic використовує передові технології і відрізняється від звичайних систем тим, що здатне встановлювати таку температуру води, яка найбільш комфортна для споживача.

Монтаж будь-якої пакетної пропозиції від Buderus провадиться з урахуванням того, який котел у комплекті використовується. Наприклад, пакет Buderus Logapak S111-2-32 WT має твердопаливний котел, відповідно установка обладнання проводиться з урахуванням усіх правил та рекомендацій щодо монтажу та безпеки використання такого обладнання.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку