Опалювальні прилади Kermi – визнана якість понад 50 років

 

Компанія Kermi є одним з найбільших та провідних виробників радіаторів та душових кабін у Європі. З кожним роком продукція компанії стає все більш популярною. Завдяки інноваційним технологічним рішенням, сучасним методам виробництва, високим стандартам якості, інноваційним технологічним рішенням, різноманітним та оригінальним пропозиціям компанія Kermi здобула репутацію у багатьох країнах. Багато партнерів-дистриб’юторів з усього світу підтверджують укріплене місце компанії на міжнародному ринку.

Kermi World

Високі стандарти якості продукції для компанії Kermi завжди займають перше місце протягом всього процесу виготовлення: починаючи з розробки продукту та вибором матеріалу, і закінчуючи суворими випробуваннями та контролем на завершальному етапі. Крім міжнародних знаків якості (CE та DIN EN 442), гарантується якість RAL та безкомпромісна система забезпечення якості, які підтверджуються сертифікацією згідно з нормами DIN EN ISO 9001:2008 та 14001:2004.

Поставлені вимоги до комфорту чітко відображаються у дизайні продукції. За свій неповторний та індивідуальний дизайн компанія Kermi неодноразово отримувала нагороди. Варто відзначити новаторські розробки, про які свідчать унікальні інновації в галузі екологічно безпечного методу виробництва та монтажу, оптимальної функціональності, неперевершеного комфорту та революційної концепції ефективної економії енергії.

Компанія Kermi пропонує широкий асортимент опалювальних приладів.

 

Плоскі радіатори

Компанія Kermi розроблена плоскі радіатори з унікальною технологією Therm X2, яка заснована на послідовному проходженні теплоносія в багатошарових радіаторах (Therm X2 Profil FKO і Therm X2 Profil FTV). Застосування технології X2 дозволить ефективно економити енергію у процесі теплопередачі за оптимального теплового комфорту. До того ж, введено в асортименти радіатори з антибактеріальним покриттям Kermi Hygienic (Therm X2 Plan-K Hygiene і Therm X2 Plan-V Hygienec), які дозволяють запобігти накопиченню бактерій та грибків на поверхні радіаторів.

Дизайн-радіатори

Індивідуальність форм з високоякісною обробкою дизайн-радіаторів Kermi ( Jive , Ideos , Credo-Duo , Credo-Half , Icaro , Credo , Credo-Uno , Basic-50 , B24 , Karotherm , Fedon ), робить їх неповторно привабливими елементами. кімнати та житлові приміщення. Крім того, що всі радіатори можуть використовуватись з різними джерелами тепла (газ, рідке паливо тощо), для багатьох моделей передбачено додаткове електроживлення. У модельному ряді дизайн-радіаторів поставляються радіатори лише з електричним опаленням, які не залежать від водяного опалення.

Трубчасті радіатори Decor

Виконаний з круглих труб новий модельний ряд радіаторів Kermi ( Decor-D , Decor-S , Decor-V ), є новаторським дизайном радіаторів. Висока якість обробки, неординарні габарити, колірна гама, функціональність форм і, звичайно ж, підвищена нагрівальна потужність завдяки оптимізації повітряного потоку – все це вдалося втілити у декор-радіаторах завдяки багаторічному досвіду компанії Kermi.

 

 

Конвектори

Підлогові або внутрішньопідлогові конвектори Kermi є оптимальним рішенням проблеми для раціонального розподілу тепла, особливо варто застосовувати їх у приміщеннях з великими заскленими приміщеннями. До відмінних конструктивних особливостей конвекторів відносяться їх висока потужність, компактні габаритні розміри, короткий час нагріву та динамічно висока чутливість регулювання, що досягається завдяки невеликому вмісту води.

 

Купуючи продукцію компанії Kermi , дозволить Вам максимально ефективно використати енергію, тим самим зменшить витрати, час та нерви при опаленні приміщень.

Фахівці фірми ФеКо завжди раді надати висококваліфіковану консультацію та допомогти зробити правильний підбір.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку