Опалювальні котли Buderus великої потужності

Buderus

Опалювальні котли марки Buderus з потужністю від 14 до 1850 кВт забезпечують теплом мільйони будівель по всьому світу. Вони здатні виправдати всі очікування у забезпеченні тепла майже у всіх типах об’єктів, від односімейного будинку, і до промислового парку.

Незалежно від умов, в яких вони працюють, котли марки Buderus понад 280 років відповідають конкретним потребам інвесторів, забезпечують оптимальне тепло, а інстальовані в котлах Buderus інноваційні технології дозволяють істотно економити енергію та робити пристрої надійними та довговічними. Компанія Buderus індивідуально приходить до потреб кожного інвестора, навіть для дуже складних проектів, які потребують використання котлів великої потужності.

Найбільш поширеними об’єктами, в яких використовуються опалювальні котли Buderus великої потужності, є житлові будинки та офісні будинки.

buderus

Встановлюючи котельню з навісних конденсаційних котлів Buderus GB162 у каскаді , розташовану безпосередньо поруч із житловими приміщеннями, необхідно забезпечити максимальну звукоізоляцію котельні, а в місцях монтажу котлів встановити антивібраційні шайби. Котли GB162 мають модульну конструкцію та компактні розміри, тому на порівняно невеликій поверхні можна створити котельню з великою потужністю (на 1 м² поверхні доводиться до 400 кВт потужності). Істотним є те, що система може бути розширена, а доступ до всіх її елементів, як і монтаж обладнання, дуже простий. Спільна робота котлів у каскаді, зменшує споживання газу та забезпечує надійність котельної установки, ніж окремих пристроїв.

Інноваційне рішення від компанії Buderus

Цікаве рішення використовується у введеному в експлуатацію у вересні 2013 року офісне приміщення в селищі Orange, в якому забезпечується максимальний теплий комфорт для 3300 осіб. У котельні встановлено компактні газові конденсаційні котли марки Buderus (GB402 і SB725), які дозволяють не тільки звести до мінімуму споживання газу, але й отримати за короткий час велику кількість гарячої води, необхідної співробітникам. За допомогою модуля, встановленого на котельні марки Buderus Lon Geatwey, пристрої працюють спільно з системою внутрішнього управління у всій будівлі BMS (Building Management System – системи управління будівлею). Це дозволяє контролювати роботу котлів безпосередньо з комп’ютера керуючого всіма системами в будівлі, а також надсилати інформацію про можливий збій обладнання.

Більшість європейських фірм використовують котли марки Buderus GB162 , тому що основний акцент ставиться на максимальне зниження споживання газу, де в цьому випадку чудово підходять котли Buderus GB162 . Їхню підвищену надійність збільшено встановлюючи котли в каскаді. Таким чином, також збільшується діапазон модуляції всієї котельні, що мінімізує споживання газу, особливо в періоди, коли зовнішня температура повітря близька до нуля за Цельсієм.

Buderus дозволяє створити унікальне опалювальне рішення спеціально пристосованого до конкретних потреб та очікувань інвестора. Саме тому котли Budeurs успішно використовуються в багатьох об’єктах.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку