Опалення, вентиляція та кондиціювання повітря в одній системі

 

Зима, термометр показує нижче за нуль. А у серпні? Спекотне сонце і тридцятиградусна спека наповнюють повітря у вашому будинку задушливою масою. Ми все це знаємо, і навіть при тому, що і взимку, і влітку є свої безперечні переваги, але іноді так хочеться відпочити від примх погоди. На щастя, в даний час сучасні технології дозволяють нам легким та екологічним способом створити у нашому будинку клімат, який буде відповідати нам.

Сучасні системи повітряного нагріву дозволяють легко налаштувати та підтримувати температуру, вологість та якості повітря до рівня, при якому ми почуваємося комфортно. Переваги цього методу опалення вже понад 50 років визнають у США та Канаді. В Україні ці інноваційні системи опалення з кожним роком стають все більш популярними.

Як працює система повітряного нагрівання?

У традиційних системах опалення для розподілу тепла потрібна вода, яка проникає через радіатор або труби системи опалення теплої підлоги, передаючи їм теплову енергію. Тільки після цього тепло виділяється до приміщення. Такий метод опалення не є ефективним, тому що у процесі теплопередачі бере участь непрямі фактори (вода, радіатори, підлога). Таким чином, опалення вашого будинку буде дуже тривалим і може тривати до кількох годин.

При опаленні повітряним нагріванням ці непрямі чинники відсутні. Повітря нагрівається безпосередньо, після чого за рахунок примусової циркуляції та системи вентиляційних каналів, рівномірно поширюється по всій площі приміщення, що нагрівається. Це найефективніший спосіб віддачі тепла в середовище, що обігрівається. Час, необхідний для обігріву будівлі, зменшується навіть до декількох хвилин.

Великою перевагою повітряного опалення є можливість застосування інших додаткових пристроїв. На додаток до опалення та вентиляції, системи повітряного нагріву можуть також фільтрувати, зволожувати та охолоджувати повітря.

Особливості системи

Опалення

В системі повітряного нагріву гаряче повітря очищається через фільтр, а потім поширюється в окремі приміщення шляхом вентиляційних каналів з потоком, що регулюється. Вентиляція.

У сучасних будівлях, двері та вікна практично не пропускають повітря – тому так важливо забезпечити належну вентиляцію приміщень. Система вентиляції забезпечує регулювання подачі свіжого повітря без необхідності відкриття вікон і, отже, без втрати накопиченого тепла.

Фільтрування

Повітря в системі повітряного нагріву, перш ніж знову нагнітати тепло в приміщення, щоразу фільтрується. Широкий вибір фільтрів дозволяє вловлювати навіть найдрібніші домішки: віруси, бактерії, пилові кліщі, пил, пилок і навіть сигаретний дим. Ретельна фільтрація повітря особливо значуща людей, які страждають на алергічні захворювання.

Зволоження

У головному каналі системи можна встановити центральний зволожувач, що не обслуговується. Автоматичний контроль вологості, з можливістю адаптації до індивідуальних потреб, захищає від шкідливого впливу осушеного повітря до шкіри та дихальної системи. Кондиціювання.

До системи повітряного опалення, фактично на кожному етапі його монтажу та використання, є можливість підключити модуль охолодження, який здатний забезпечити приємну прохолоду влітку та ліквідацію зайвої вологи без необхідності використання дорогої установки настінних кондиціонерів.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку