Новинки від Oventrop

 

Фірма Oventrop оновила свій асортимент продукції цікавими новинками, що дають змогу ефективно економити тепло в приміщенні.

 

Oventrop pinox

Термостат радіаторний Pinox

Серед представлених новинок від фірми Oventrop насамперед виділяється термостат радіаторний pinox, заснований на ідеї „FORM FOLLOWS FUNCTION“ (форма слідує за функцією). Яскравий дизайн нового термостату – оцінений ISH нагородою “Design Plus 2013» – характеризується декоративною формою та функціональністю, порівняно з традиційними рішеннями. Термостатична головка pinox чудово поєднується з декоративними фітингами серії E або приєднувальної арматури Multiblock T/TF.

Кімнатний термостат R-Tronic

Також з’явився широкий спектр нових продуктів розділу кімнатних термостатів. Основну увагу варто привернути до себе нову серію термостатів R–Tronic. Це обладнання, крім основної функції керування температурою, дозволяє вимірювати вологість та концентрацію CO2 .

Oventrop R-Tronic

 

Найчастіше, підтримання комфортної температури у приміщенні, пов’язані з великими втратами тепла, своєю чергою грошових витрат. Нові термостати R-Tronic дозволяють як регулювати температуру, так і сприяти в підтримці вологості та рівня CO2 із збереженням максимального ККД системи. Термостат R-Tronic порівнюють параметри середовища приміщення з необхідними, і сигналізують користувачеві про необхідність відкривати вікна для провітрювання. Вони також сигналізують у момент, коли ви можете закінчити провітрювання приміщення. Після відкриття вікна передається сигнал, відбувається автоматичне вимкнення подачі теплового потоку. Втрати теплоенергії, пов’язані з провітрюванням приміщення, будуть зведені до мінімуму.

B гідравлічне управління …

Oventrop Flypass Set 1

… клапани Flypass Set 1

У нових пропозиціях від Oventrop є також нові виконання та рішення регулюючої арматури. З метою простоти монтажу та обслуговування пристроїв типу фанкойл, тепловентиляторів тощо, що використовуються в системах опалення або охолодження, було введено комплекти підключення Flypass Set 1. Ці фітинги дозволять збалансувати та налаштувати приймача, та його простоту в експлуатації (промивання, розповсюдження) .

… клапани Tri-CTR

У групі товарів «Арматура для гідравлічного ув’язування систем» з’явилися нові серії 2-х та 3-хходових клапанів. Серія Tri-CTR включає 3-ходові різьбові клапани з розмірами від DN 15 до DN 50. На особливу увагу заслуговують 2-ходові фланцеві клапани діаметром від DN 15 до DN 150. Клапани використовуються в системах опалення та охолодження, підтримуючи потоки від 1 до 320 кВт.

Administrator
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку