Новинки від компанії Kermi!

Комплексна система – знижені витрати на енергію.

Новинка у системі опалення Kermi x-optimised – контрольована вентиляція житлових приміщень. Це ще один спосіб створення ідеальної атмосфери у приміщенні. Контрольоване відведення CO2 та вологи, подача свіжого повітря без пилу та ідеальна вологість забезпечують високу якість повітря у приміщенні. Крім того, здійснюється рекуперація тепла з повітря, що відводиться, що ще більше підвищує ефективність системи.

Kermi therm-x2 Line. Економія енергії може бути такою прекрасною.

У плоских панельних радіаторах Kermi therm-x2 Line дизайн та функціональність стають єдиним цілим.

  • Привабливий дизайн із лінійно профільованою передньою поверхнею
  • Широкий асортимент типів та монтажних розмірів
  • Доступні також з новою монтажною висотою 200 мм.
  • Інноваційна технологія therm-x2
  • Підходить для встановлення лічильників опалення
  • Різноманітні можливості підключення
  • Легко монтуються
Мала габаритна висота. Низькі витрати на опалення. Великий потенціал.

Плоскі панельні радіатори з монтажною висотою 200 мають приголомшливу продуктивність. Вони ідеально підходять для веранд, зимових садів та будь-яких інших приміщень, архітектурний вигляд яких створюють великі вікна або низькі підвіконня. Крім того, вони чудово поєднуються з сучасними системами опалення з низькою температурою теплоносія в трубопроводі, що подає, заснованими, наприклад, на технології максимального використання теплоти згоряння палива, на сонячній енергії або теплових насосах.

Tabeo®. Краса та комфорт як єдине ціле.

Змішання плавних органічних форм зі скромною простотою прикрашає як величні класичні, і сучасні інтер’єри. Tabeo надає особливого настрою не тільки ванним кімнатам. Завдяки чітким формам, характерним виїмкам і вішалкам для рушників, що динамічно виступають з площини, радіатор чудово вписується в будь-які житлові приміщення. Рушники дуже зручно підвішувати на вигнуті утримувачі, на яких вони швидко висихають.

Casteo®. Чіткі лінії, чиста естетика.

Непідвладний часу мінімалізм зі строгими лініями. І з неабияким задоволенням від простоти та продуманості концепції. Його симетричність привертає увагу, а простота зведена в ступінь чогось незвичайного. Плоскі поперечні труби пробуджують бажання зігрітися не тільки у любителів суворого дизайну. Великі зазори ідеально підходять для того, щоб, наприклад, повісити рушники та нагріти їх.

Geneo® quadris/Geneo® circle. Розкіш та функціональність для ванних кімнат.

Класичні круглі контури або характерні прямі кути: Geneo пропонує одночасно дві можливості висловити власні переваги. Поєднання сучасних форм із практичними деталями. Так схожі, але все ж таки докорінно різні: Geneo quadris і Geneo circle. Поперечні труби Geneo quadris мають характерну трапецієподібну форму. Така незвичайна форма не тільки виглядає вишукано, але має відчутну практичну користь: менше поверхонь, на яких накопичується пил. Круглі, тонкі труби Geneo circle мають непідвладний час дизайну. Обидва варіанти виконання характеризуються зразковим співвідношенням ціни та якості та мають дуже зручну конструкцію.

Administrator
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку