Новинка від ESBE – Блок FRESH HYDRO

Блок прісної води працює виходячи з витрати в одиницях обсягу за одиницю часу та гарантує наявність гарячої питної води (PHW) у міру необхідності, забезпечуючи стійку та точну температуру, а також найменші втрати.

Блок прісної води обладнаний оригінальним гідромодулем з насосом та швидкодіючим триходовим змішувальним клапаном з електроприводом. Сигнал управління ШІМ на насос, змінюючи швидкість, забезпечує відповідний об’єм води, що підігріває, для постійного забезпечення споживачів гарячою питною водою постійної температури. Вбудований високошвидкісний змішувальний клапан регулює температуру води, що підігріває, на вході теплообмінника пластинчастого типу. Найнижча вхідна температура підтримується максимально довго, наскільки це можливо. Регулювання вхідної температури забезпечує ефективне використання потужності та оберігає теплообмінник пластинчастого типу від утворення накипу. Час спрацьовування виконавчого механізму не перевищує 3  секунд з позиції відкриття позицію закриття, що забезпечує стабільну температуру гарячої питної води за всіх умов.

Висока продуктивність блоку прісної води досягнута завдяки протитечії, хвилеподібним пластинам і двом теплообмінникам пластинчастого типу. Конструкція дозволяє змішувати воду на вході теплообмінника пластинчастого типу з водою у його середній частині, а також приєднувати циркуляційний насос у середній секції теплообмінника. Контролер Fresh Hydro Control керує блоком для прісної води. Він збирає параметричні дані та регулює продуктивність блоку прісної води. Контролер Fresh Hydro Control може бути налаштований на обслуговування, коли всі електронні функціональні вузли перевіряються в режимі зворотного зв’язку. У разі промивання для попередження зараження легіонелою проводиться термічна дезінфекція. Натисканням кнопки установка промивається струменем води, розігрітої до 70  °C. Промивання від легіонели триває 30  хвилин.

Контролер допускає встановлення температури гарячої питної води в межах від 40 до 65  °C. Налаштування температури виконується ручкою регулятора. Статус робочого режиму та помилок вказується світлодіодами.

Циркуляційний насос (допоміжне обладнання) може бути приєднаний до блоку прісної води. У циркуляційний насос вбудований зворотний клапан та таймер. Температура води, що циркулює, встановлюється в діапазоні від 20 до 70  °C

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ блоку FRESH HYDRO

  • Постійна наявність прісної, гігієнічної питної води в необхідному обсязі.
  • Висока витрата, що відбирається, обумовлена великою розмірністю теплообмінників пластинчастого типу.
  • Швидкий час реакції без перевищення та заниження швидкості подачі.
  • Найменший ризик утворення накипу завдяки зниженій температурі на стороні входу теплообмінника пластинчастого типу.
  • Функція промивання проти зараження легіонелами.

1 Superflow® SLB239 2 Теплообмінник пластинчастого типу 3 Первинний насос Wilo Yonos PARA HU 25/7.0 ШИМ 1 Вт 4 Контролер (Fresh Hydro Control) 5 Роз’ємне з’єднання для вузла циркуляції 6 Датчик витрати 7 Постачаний на вибір замовника (Для імпульсного або тимчасового режиму)

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Усі результати пошуку