Нові водонагрівачі від KOSPEL

Kospel SBG-300 Termo Solar Plus

 

Нові підлогові водонагрівачі SBG-300 Termo Solar Plus для сонячних колекторів оснащені двома теплообмінниками, а також інтегровані з двосторонньою насосною групою та регулятором. Чудово працюють у поєднанні з сонячними колекторами та електричними, газовими та твердопаливними котлами. Насамперед, вони використовуються для підігріву та зберігання гарячої води.

Також пропонуються водонагрівачі серії SBGZ Termo Solar – з можливістю встановлення додаткового джерела енергії, наприклад, електричного блок-тену.

Основні переваги водонагрівачів від KOSPEL

  • Проста та швидка установка
  • Водонагрівач SBG оснащений двома теплообмінниками
  • Інтегрований з насосною групою сонячних колекторів, мембранним розширювальним баком та контролером, який значно підвищує продуктивність усієї системи.

Насосна група з розширювальним баком  Насосна група GPD.2-12 здійснює регулювання потоку в межах від 2 до 12 л/хв. Має вбудований розширювальний бак ємністю 25 літрів.

Сонячний регулятор Пристрій має вбудований контролер, що забезпечує контроль за системою сонячних колекторів.

 

Передові технології емалювання Компанія KOSPEL, одна з перших у Польщі, використала повністю автоматизовану систему порошкового емалювання для водонагрівачів. Бак із нержавіючої сталі рівномірно покритий по всій поверхні емальованим шаром з оптимальною товщиною. Ця технологія значно покращує якість нанесеного емальованого покриття та, отже, міцність пристрою.

Високоефективний теплообмінник  Теплообмінник з високою ефективністю теплообміну забезпечує швидкий час нагрівання та рівномірність температури у всьому обсязі теплообмінника. Висока якість теплоізоляції

Відповідно вибрано товщину ізоляції, зводить до мінімальних втрат енергії. Корпус нагрівача виготовлено з жорсткого пластику з естетичним зовнішнім виглядом та стійкістю до механічних пошкоджень.

Administrator
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку