Нові водонагрівачі Electrolux серії Centurio Digital та Centurio Silver Digital

 

ФЕКО поповнило свої склади новими моделями накопичувальних електричних водонагрівачів Electrolux серії Centurio Digital та Centurio Silver Digital

 

Electrolux

Новинки Centurio Digital та Centurio Silver Digital відрізняються порівняно низьким електроспоживанням, можливістю вертикальної або горизонтальної установки, що дозволяє користуватися накопичувальним водонагрівачем практично в будь-якому приміщенні. Безперечною перевагою накопичувальних електричних водонагрівачів Electrolux полягає в можливості постачання гарячої води кількох точок водорозбору одночасно.

У накопичувальних електричних водонагрівачах Electrolux серії Centurio Digital та Centurio Silver Digital вбудований внутрішній бак виготовлено з нержавіючої сталі високої якості, яку схвалено у використанні у медицині та харчовому виробництвах. Аустенітна нержавіюча сталь, що застосовується, з мінімальним вмістом вуглецю, забезпечує пристрої тривалий термін служби, а так само гарантію захисту від міжкристалітної корозії. Довговічність і високу надійність накопичувального водонагрівача також забезпечують відсутні внутрішні напруги, кристалічні дефекти нержавіючої сталі, рівномірність збагачення всіх зон високим вмістом нікелю і хрому в комплексі з додатковими елементами, що підвищують антикорозійні якості матеріалу.

Electrolux

При виготовленні внутрішнього бака в накопичувальних електричних водонагрівачах застосовується зварювання нового покоління – аргонне зварювання. Сучасні технології обережно ставляться до нержавіючої сталі, не руйнуючи їх захисних якостей, тим самим гарантуючи відсутність підтікання у місцях зварювання.

При нагріванні води використовують мідні, а також мідні нагрівальні компоненти із захисними покриттями з нікелю, що збільшують робочий ресурс пристроїв. На панелі накопичувальних водонагрівачів Electrolux серії Centurio Digital та Centurio Silver Digital є можливість управління потужністю. Активуючи функцію половинчастої потужності нагріву, можна значно економити електроенергію, що дозволяє використовувати накопичувальний водонагрівач в приміщеннях, де обмежена потужність електромережі. Вибравши максимальну потужність, включається функція швидкого нагрівання води до призначеної температури.

Модельний ряд накопичувальних електричних водонагрівачів Electrolux серій Centurio Digital та Centurio Silver Digital представлено з ємностями 30, 50, 80 та 100 літрів, здатними задовольнити будь-які потреби у постачанні гарячою водою. Є можливість вибору моделі з вертикальним або горизонтальним встановленням. Сучасні плоскі габаритні розміри накопичувальних водонагрівачів та їх компактні розміри (глибиною від 21 см) сприяють розміщенню пристроїв практично в будь-яких малогабаритних приміщеннях.

Моделі Electrolux серії Centurio Silver Digital мають особливий дизайн у вигляді полірованої нержавіючої сталі, що надає їм яскравої індивідуальності.

Centurio Digital

Centurio Digital H

Electrolux Centurio Silver Digital

Centurio Silver Digital H

 EWH 30/50/80/100 Centurio Digital  EWH 30/50/80/100 Centurio Digital H  EWH 30/50/80/100 Centurio Silver Digital  EWH 30/50/80/100 Centurio Silver Digital H
Внутрішній бак із високоякісної нержавіючої сталі
Нержавіюча сталь схвалена для використання в медицині та харчовому виробництві
Сталевий корпус Корпус із полірованої нержавіючої сталі
LED дисплей
Функція швидкого нагрівання води, половинна потужність
Нагрівальний елемент із високоякісної міді
Пристрій захисного відключення електрики, захист від перегріву, запобіжний зливальний клапан
Високоякісна теплоізоляція (CFC-Free)
Плоский корпус, компактний розмір
Економічний режим: підвищений ресурс нагрівального елемента, захист від накипу, знезараження води
 Установка вертикальна  Установка горизонтальна  Установка вертикальна  Установка горизонтальна
Клас пиловологозахищеності IPX4
Місткість, л
30 / 50 / 80 / 100 0 / 50 / 80 / 100
Час нагріву до 75 ° С, годину
1,2 / 2 / 3.2 / 3.9 1,2 / 2 / 3.2 / 3.9
Електроживлення, В/Гц
220/50
Потужність Тена, Вт
1300/2000
Administrator
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку