Нові насосні групи від Oventrop – Regumant S-220 та M-3 280

 

Насосная группа Oventrop Regumat S-220

Насосні групи є пристроями, що використовуються для підключення джерела тепла (наприклад, котла) з центральним опаленням. У порівнянні з традиційними методами підключення котельні, насосні групи мають набагато більше переваг, що робить їх популярнішими. Серед найбільш значущих переваг є: швидкість монтажу, компактний дизайн з невеликими розмірами по відношенню до функціональності та естетичний зовнішній вигляд групи разом із ізоляцією. Протягом багатьох років монтажники із задоволенням встановлюють у різних варіантах (приєднання – DN 20 до DN 32) в одно – або двох – сімейних будинках.

Універсальність та якість від компанії Oventrop

Продажі фірми Oventrop нещодавно були розширені новими насосними групами з приєднанням DN 40 і DN 50 , в яких використовуються насоси з довжиною 220 і 280 мм ( Wilo Stratos або Grundfos MAGNA ). Якщо є необхідність використовувати інший насос, є можливість придбання насосної групи без попереднього насоса. Нові насосні групи були розроблені для котелень, що забезпечують теплом об’єкти великою площею – школи, житлові будинки, готелі тощо. Насосні групи із змішувачем застосовуються у великих системах опалення, щоб знизити температуру подачі на виділені контури, такі як підлога з підігрівом у приміщеннях з високими стелями.

Насосная группа Oventrop Regumat M-3 280

Насосні групи Regumat DN 40 та DN 50 доступні у варіантах:

  • без змішувача (Regumat S, потужністю до 200 кВт)
  • c триходовим змішувачем (Regumat M3, потужністю до 175 кВт).

Насосні групи Regumat S включають: енергозберігаючий насос, запірний модуль з двома кульовими кранами і двома термометрами, кульовий кран для насоса зі спускним клапаном, проставною трубкою і універсальною ізоляцією.

Насосні групи Regumat M3 включають: енергозберігаючий насос, запірний модуль з двома кульовими кранами і двома термометрами, кульовий кран для насоса зі спускним клапаном, триходовий клапан з приводом і універсальною ізоляцією.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку