Нова версія PICO!

Wilo - Yonos PICO

Новий насос на ринку Wilo – Yonos PICO

Wilo-Yonos PICO відповідає всім встановленим вимогам Директиви Євросоюзу, відомої як ErP щодо енергоефективності циркуляційних насосів з мокрим ротором.

Більше того, насос не тільки відповідає вимогам, викладеним у Директиві, що набула чинності з 1 січня 2013 року, а також відповідають суворішим вимогам, які набудуть чинності з 1 серпня 2015 року. В результаті – нерегульовані насоси, такого типу як Wilo-Star RS, не будуть допускатися до продажу або монтажу на всій території ЄС, оскільки такі насоси споживають надмірно багато електроенергії, ніж перевищують споживану потужність високоефективних насосів, приблизно в десять разів.

Wilo-Yonos PICO – насос із енергоефективністю класу А, який встановить нові стандарти у наступні роки.

Відмінність насоса.

Як наступник Wilo-Star RS і Wilo-Smart, насос застосовується в будь-яких системах водяного опалення та кондиціювання, а також у поєднанні з автоматичною установкою в будівлях! Варто звернути особливу увагу на широкий температурний діапазон рідини в системі: від -10°С до +95°С.

… Висока ефективність з мінімальним енергоспоживанням

Wilo-Yonos PICO є циркуляційним насосом з мокрим ротором, де використовується високоефективний електронно-комутований мотор з технологією ECM, що забезпечує низьке споживання електроенергії (Wilo-Yonos PICO 25/1-4 – всього 4 Вт). Протягом року насос може використовувати лише 49 кВт!

Wilo-Stratos PICO забезпечує економію електроенергії до 90% порівняно з попередніми версіями насосів. Це робить його іншим насосом найбільш енергоефективним на ринку.

…LED дисплей з індикацією витрати енергоспоживання та тиску, створюваного насосом

Завдяки наявності LED дисплея користувачам доступна інформація про поточне споживання електроенергії, а також задані параметри роботи насоса.

…Функція автоматичного розповсюдження

Так само як Wilo-Stratos PICO, так і Wilo-Yonos PICO оснащений унікальною функцією автоматичного повітряного повітря випускної камери робочого колеса. У 10-хвилинному циклі насос викидає надлишки повітря, що накопичилося, у тому числі, у процесі встановлення та наповнення системи водою. Щоб розвіяти систему, досить активувати систему повернувши червоний регулятор.

… Простий та швидкий монтаж

Електричне підключення насоса, як і у всіх нових насосах Wilo, здійснюється за допомогою штекерного з’єднання Wilo-Connector, лише один клік і насос під’єднаний до електромережі – інструменти не потрібні.

Насос обладнано функцією деблокування, яка автоматично ідентифікує та знімає «залипання» валу робочого колеса, що є результатом тривалого простою насоса.

Administrator
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку