Необхідність використання Тена для водонагрівача

Завдяки водонагрівачам у будинку завжди доступна гаряча вода. Головна деталь водонагрівального пристрою – теплообмінний елемент, який є металевою вигнутою трубкою. Електричний струм, що проходить через нього, сприяє підвищенню температури навколишньої рідини. Нагрівальний елемент та внутрішній водний контур є функціональними частинами водонагрівача. Популярне використання Eliko GRBT 3×2,0 230/400V U1 1/2 трифазні .

Тэн для бойлера ElikoТэн для бойлера Eliko GRBT

Нагрівальний елемент згинають таким чином, щоб можна було встановлювати посудину. Верхній металевий кожух виконують із провідника із хорошою тепловіддачею (сталь, мідь, сплави). Закріплюючи в посудині Тен водонагрівача можна фланцям або двома кінцями елемента, які відділені гайками. Для продовження терміну служби основних елементів водонагрівача спеціалісти комплектують сучасні Тени магнієвим анодом.

схема Тэн для бойлера

За принципом дії всі трубчасті електронагрівачі діляться на великі групи:

  • Відкриті (мокрі, наприклад, модель Eliko GRBT 1,4 U1 1/4″ TSE однофазний)
  • Закриті (сухі)

Відкриті елементи – називаються ще мокрими, тому що елемент в них контактує з рідиною, що прогрівається. А ось у разі закритого типу трубка розташовується в особливій колбі, яка нагріває воду. Для кріплення Тенов відкритого типу найчастіше використовується фланцеве кріплення. Такий спосіб забезпечує прямий контакт з водою, що сприяє появі накипу. На нагрівальному елементі розвивається електротехнічна корозія. Це призводить до зниження термовіддачі Тена. Сучасні моделі виготовляються із стійкого до корозії матеріалу, наприклад Eliko GRBT 3×2,5 230/400V U1 1/2 трифазні .

Сучасні трубчасті електронагрівачі для бойлера з терморегулятором працюють у щадному режимі. При використанні економічного режиму нагрівання максимум до 55 градусів умови осадження солей жорсткості не створюються, і Тен довго залишається чистим, а значить, не перегрівається. За таким принципом працює модель Eliko GRBT 3×4,0 230/400V U1 1/2 трифазні .

Тэны для бойлера трехфазные

Тени закритого типу для бойлера безпечніші. У таких бойлерах виключено виникнення замикання. Такі Тени прості в обслуговуванні, мають тривалий експлуатаційний період, відрізняються економічністю при використанні та при необхідності легко ремонтуються.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку