Найдешевше тепло в Європі – ГАЗОВІ КОНВЕКТОРИ

Газовый конвектор

 

Газовий – оскільки джерелом тепла є газ, що спалюється, а для передачі тепла використовується фізичне явище – конвекція, звідси і газовий конвектор. Вони абсолютно автономні і не вимагають електроенергії та води.  Оптимальні для швидкого та економічного опалення житлових, побутових та виробничих приміщень, офісів та ін. , та пристрої для відведення продуктів згоряння з одночасною подачею свіжого повітря. За способом виведення відпрацьованих газів фірма виготовляє конвектора з виведенням відпрацьованих газів через димохід і зовнішньостіновий пристрій подвійною трубою, назване парапет фірмою; трубою малого діаметра відводяться відпрацьовані гази, а трубою великого діаметра надходить свіже повітря підтримки процесу горіння. Протягом короткого часу газові конвектори в Європі набули великої популярності. У чому причина такої популярності апаратів?

Конвектор газовый (вид сзади)

Переваги газових конвекторів

Порівняно низька вартість апаратів, швидкий монтаж, низькі експлуатаційні витрати та величезний термін служби, автономність, ккд від 83 до 92 %, можливість точного регулювання – дозволяє значно економити газ, хороша вписуваність в інтер’єр приміщення, менш трудомістка робота з монтажу порівняно з водяним опаленням . Фахівцями давно підраховано, що забезпечення циркуляції води газовими котлами марно витрачається від 30 до 50 % газу залежно від системи та протяжності труб. У порівняно маленькій Угорщині працює чотири заводи з випуску газових конвекторів. У самій Угорщині, за населення понад 11,5 млн. мешканців, встановлено близько 5 млн. конвектори. На відміну від газових котлів, конвектори розміщуються безпосередньо в опалювальному приміщенні. Тому відсутні тепловтрати у трубопроводах та на нагрівання підсобного приміщення. Крім того, керамічний газовий пальник забезпечує повне згоряння газу та мінімізує викид невідпрацьованих газів в атмосферу. В результаті конвектор дозволяє заощаджувати до 50% витрат на опалення порівняно з центральними системами. Газовий конвектор відрізняється надійністю та безпекою. Він ніколи не промерзне, як залишена поза увагою опалювальна система з котлом. А закритий цикл горіння, коли всі продукти горіння відводяться назовні, робить газовий конвектор абсолютно безпечним для здоров’я.

Конвектор в разрезе

 

Конвектор легко вмонтовується під вікном. Його естетичний зовнішній вигляд гармонійно вписується у будь-який інтер’єр. А безшумна робота створює у приміщенні максимальний комфорт. ФЕКО ЛЬВІВ працює на українському ринку понад шість років. Фірма реалізує моделі конвекторів від 2 квт до 7 квт, які встановлюються в залежності від площі приміщень, що обігріваються. Існуюча думка про те, що необхідно встановлювати в кожну кімнату конвектор, як і радіатори опалення, помилково, тому що при відкритих дверях відбувається розповсюдження тепла по всіх сусідніх приміщеннях, при цьому тепле повітря витісняє холодне і так, поки температура повітря не досягне заданою, та конвектор не вимкнеться. При зниженні температури нижче заданої автоматика включить подачу газу на пальник. Автоматика конвектора та його потужність розраховані на створення та підтримання заданої температури у приміщення від +10 до +33 град. З.

 

Принцип работы конвектора

 

Ми віддаємо перевагу конвекторам з виходом у зовнішню стіну, тому що вони економічніші, безпечніші і не вимагають установки сигналізатора наявності чадного газу. Навіть прості прикидки щодо окупності газові конвектори показують, що установка 2-х конвекторів у трикімнатній квартирі окупається за чотири роки, а у двокімнатній за п’ять років. Окупність установки трьох конвекторів в індивідуальному будинку – вісім років. У кожному будинку встановлення кількості та потужності газових конвекторів є суто індивідуальним.

 

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку