Контролер Oventrop R-Tronic

 

Кімнатний контролер R-Tronic – найкращий клімат у приміщенні та економія енергії з мінімальними зусиллями!

Затишний клімат у приміщенні, тобто. температура, вологість та концентрація вуглекислого газу (CO2), мають величезний вплив на комфортне перебування людини, залишаючись у ньому. Підвищена вологість може призвести до пошкодження будівлі (наприклад, цвілі).

Система R-Tronic включає привід для радіаторів Aktor M CON B, що працює на батарейках, і кімнатний контролер R-Tronic T, функції якого в 2-ій і 3-ій версії можуть бути розширені до пристрою для індикації клімату в приміщенні.

Кімнатний контролер R-Tronic може використовуватися підвищення ефективності управління споживаної енергії у будівлі. Користувач отримує докладну інформацію про якість повітря в приміщенні та поради щодо його поліпшення, наприклад, при відкритому вікні, він порадить вікно закрити, щоб уникнути непотрібної вентиляції та енергетичних втрат.

Варіанти:

  • “R-Tronic T” – кімнатний контролер для регулювання температури приміщення, з тимчасовою функцією, бездротовий.
  • “R-Tronic TF” – аналог “R-Tronic Т”, але додатково з вбудованим датчиком вологості та показанням відносної вологості % виводиться на дисплеї.
  • “R-Tronic TFC” – Аналог “R-Tronic TF”, але додатково з датчиком для вимірювання вмісту CO2 у ppm (живлення від окремого мережевого блоку).
  • “I-Tronic” – прилад-індикатор клімату приміщення для моніторингу важливих параметрів: температури, вологості та вмісту CO2 (живлення від окремого мережевого блоку).

Всі налаштування зручно виконуються на приладі-індикаторі клімату приміщення, на ньому відображається статус системи. Може бути встановлений на стіні або підставці.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку