Конструкційні особливості нагрівальних елементів

Для нагрівання води в будь-якому контурі слід віддавати енергію дров, газу або електрики. Тенові водонагрівачі є вузлом, де електрична енергія проходить ніхромовими спіралями і нагріває метал або кераміку, віддаючи тепло воді. Нагрівальний елемент та внутрішній водний контур – це функціональні частини водонагрівача. Довговічність відрізняється Eliko GRBT 2.0 U2 TSE однофазним.

особенности тэна для бойлера

Для визначення якого Тен краще вибирати, необхідно розібратися в їх конструкційних відмінностях.

Занурювальні трубчасті електронагрівачі контактують безпосередньо з водою, що нагрівається. Такий елемент ще називають відкритим. Конструкціям даного термоелектричного нагрівача властива наявність пустотілої сталевої або мідної трубки, що заповнюється теплопровідною речовиною. Так, наприклад, Eliko GRBT 2,0 U1 1/4″ TSE однофазний .

Закритий нагрівальний пристрій ізольований від води спеціальною керамічною колбою підвищеної міцності. Колба виготовляється з магнієвого силікату, стеатиту, але з металу. Така конструкція передає тепло від трубчастого електронагрівача до рідини, за допомогою кожуха, що контактує з водою.

Eliko GRBT 2,0 U1 1/4трубчатые электронагреватели

Нагрівальним елементам властива різниця за конфігураційними показниками та потужністю. Для занурювальних пристроїв характерна відмінність на кшталт кріплення, наявності анодного гнізда, формі та матеріалу. Тен може бути як гайковим, і фланцевим. Виробники виготовляють фланці у вигляді литих чи штампованих елементів.

Якщо на гайці або фланці присутній кріплення для анода, трубчастий нагрівач може бути без анодного кріплення або мати з’єднання кріплення у вигляді різьби. Наприклад, як Eliko GRBT 1,4 U1 1/2″ TSE однофазний з різьбовою сполукою.

Форма самого Тена залежить від типу бойлерного бака. Сучасні виробники виготовляють нагрівачі у вигляді прямих або гнутих у різних напрямках елементів. Найбільш поширеним є виробництво мідних або нержавіючих трубчастих елементів (Eliko GRBT 1,4 U2 TSE однофазний).

медные трубчатые элементы

Фахівці рекомендують, якщо вам вдалося підібрати для водонагрівача хороший Тен, який ідеально підходить до бойлера, краще придбати ще один, це позбавить вас необхідності шукати відповідний нагрівач через пару років.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку