Kermi – підвищуємо якість життя

Kermi - повышаем качество жизни

Фірма Kermi, будучи провідним європейським виробником опалювальних та сантехнічних систем, завжди прагне високої якості, новаторських рішень, привабливого дизайну та прогресивних технологій. Результатом зусиль фірми є неперевершений досвід та широкий асортимент продукції. Незалежно від того, чи йдеться про економічність в нових опалювальних системах або прогресивних підлогових системах опалення або охолодження, Kermi завжди знаходить індивідуальне рішення для створення комфорту та затишку у Вашому будинку. Завдяки своєму дизайну, радіатори для ванної гармонійно вписуються в архітектуру ванної кімнати, якою б вибагливою вона не була.

Вже більше 40 років фірма Kermi надає можливість свободи вибору з виняткового за своїм складом асортименту.

Фірма дає гарантію високої якості та інноваційної технології, а саме:

  • Плоскі радіатори – універсальна та економічна технологія Therm X2; до 11% економії енергії зі 100% турботою про комфорт.
  • Дизайн-радіатори – індивідуальність форм із високою якістю обробки роблять їх безцінними елементами Вашого інтер’єру.
  • Радіатори Декор – екстравагантні форми, прямі лінії круглих труб, неповторні та продумані деталі до дрібниць. Висока нагрівальна потужність. Чудова чутливість регулювання. Чудова можливість естетично оформити функцію опалення життя.
  • Конвектори – найкраще вирішення проблеми для раціонального розподілу тепла, насамперед, для приміщень із заскленими поверхнями. Ідеальне рішення для прозорих архітектурних форм, не затьмарюючи вигляд ні зовні, ні зсередини.
  • Нагрівальні стіни – креативний дизайн із простими геометричними формами.
  • Підлогове опалення xnet – система опалення з нагріванням великої поверхні, для створення та підтримки мікроклімату у приміщенні. Взимку – опалює, влітку – охолоджує.
Administrator
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку