Газові котли Bosch – нове покоління настінних котлів

котлы газовые bosch

Нове покоління котлів серії Gaz 6000 W розроблено спеціально для умов експлуатації в Україні. Так, наприклад, газові котли котли стійкі до перепадів напруги від 165 до 255В і видають повну номінальну потужність при тиску природного газу від 9 до 30 мбар без необхідності переналаштування, при цьому зберігаючи допустимі параметри викиду димових газів.

Компанія Bosch представила нову лінійку настінних котлів серії Gaz 6000 W, призначених для опалення та ГВП (гаряче водопостачання), приміщень площею до 250 м2. Котли серії Gaz 6000 W пропонуються з двома потужностями – 18 та 24 кВт, в одноконтурній та двоконтурній версіях. Враховуючи особливості застосування котлів у багатоповерховому будівництві, котли Gaz 6000 W були оснащені штатним роз’ємом диспетчеризації, за допомогою якого можна швидко передати повідомлення про нештатну ситуацію на пульт керування.

Нове покоління котлів серії Gaz 6000 W розроблено спеціально для умов експлуатації в Україні. Так, наприклад, котли стійкі до перепадів напруги від 165 до 255 і видають повну номінальну потужність при тиску природного газу від 9 до 30 мбар без необхідності переналаштування, при цьому зберігаючи допустимі параметри викиду димових газів.

Приготування ГВП у котлах Gaz 6000 W проводиться у швидкісному пластинчастому теплообміннику виробництва Bosch спеціально розробленого для настінних котлів. Котли серії Gaz 6000 W також отримали новий гідравлічний вузол, завдяки його компактності вдалося досягти нового оригінального компонування обладнання, а також зменшити габаритні розміри котла.

Досягти економії в роботі котла дозволяє вентилятор, що модульується, додаткова теплоізоляція стінок котла і тришвидкісний насос, що дає високий рівень адаптації до індивідуальних особливостей системи опалення. Для максимального захисту користувача в котлі застосовано газову арматуру в протипожежному виконанні, а трубка Піто, встановлена в димовому каналі, забезпечує стабільну роботу котла при температурах зовнішнього повітря аж до -350С.

Переваги газових казанів Bosch Gaz 6000 W

  • Завжди гаряча вода завдяки швидкісному пластинчастому теплообміннику власної розробки Bosch котел нагріває воду за лічені секунди і забезпечує високий комфорт під час купання.
  • Безперервний контроль вхідної напруги – газовий котел Gaz 6000 W спроектований з урахуванням умов експлуатації в Україні – він стабільно працює при коливаннях напруги в електромережі від 165 до 255 В і автоматично перезапускається при зникненні напруги.
  • Не знижує потужність коливань тиску газу – котел видає стабільну потужність при тиску газу в мережі від 9 до 30 мбар. У вашому будинку завжди буде тепло і затишно, навіть у міцний мороз.
  • Тихий затишок – ніщо не заважатиме вам, коли ви вдома. Котел працює дуже тихо – максимальна гучність котла до 38 дБ.
  • Компактні розміри – місце для котла Gaz 6000 W знайдеться у кожному будинку – габаритні розміри всього 700х400х299 мм. Більше місця для додаткових полиць!
  • Панель керування Bosch ProControl – керувати котлом дуже просто – всі налаштування параметрів котла зручно виконувати кнопками на панелі Bosch ProControl з підсвічуванням.
  • Ідеальний для вашого будинку-потужності стандартного котла 24 кВт достатньо для опалення будинку до 250 м2 , а для малих приміщень є версія потужністю 18 кВт. Для максимальної економії газу котел модулює потужність від 30 до 100%.

Настенный газовый котел Bosch Gaz 6000

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку