Фільтри очищення води Honeywell

Honeywell є лідерами серед проточних сітчастих фільтрів.

Призначені вони для захисту побутової техніки, сантехніки, комунікаційних труб, системи водопостачання та опалення, що знаходяться у водопровідній воді різних механічних частинок у вигляді: частинок іржі, волокон, піску, мулу тощо.

Головна перевага в роботі фільтрів Honeywell полягає у використанні принципу сітчастої фільтрації, де всі механічні забруднюючі частинки осідають на дні колби фільтра. У цьому випадку фільтри очищаються за допомогою відкриття зливного крана, де невеликий потік води вимиває зібрані забруднення, при цьому немає необхідності перекривати водопровідну трубу, розбирати фільтр для промивання або замінювати картридж.

Фільтри Honeywell поділяються на такі типи: фільтри сітчасті з прямим промиванням, фільтри сітчасті зі зворотним промиванням.

Відмінність між фільтрами Honeywell зі зворотним промиванням і фільтрами з прямим промиванням полягає в тому, що в процесі промивання сітки, вода не тільки очищає забруднення на дні колби і з поверхні сітки, а також очищає домішки, що застрягли між осередків. Отже, використання фільтрів із принципом зворотного промивання не тільки покращує якість промивання, але й суттєво продовжує термін служби сітки.

Фільтри Honeywell представлені модельним рядом для очищення холодною водою – HONEYWELL FF06 АА і FK06 АА, і гарячою водою – HONEYWELL FF06 ААМ і FK06 ААМ з прямоточним промиванням, а також фільтри зі зворотним промиванням – HONEYWELL F7C, F7C, F7C, Значення літери М у назві фільтра означає, що він призначений для очищення гарячої води, де колба виготовлена з латуні, тоді як для фільтрів холодної води, колба виготовляється з прозорого полімеру, з метою візуальної можливості оцінити ступінь забруднення фільтра. Є комбіновані моделі фільтрів Honeywell, які оснащуються манометром, для можливості змінювати випускний тиск води – HONEYWELL F74C, FК74C, F76S, F76CS, та клапаном, для зниження тиску – HONEYWELL FK06.

Фільтри HONEYWELL виготовляються з різьбовим та фланцевим з’єднанням, що дозволяє підібрати фільтр для будь-якої системи водопостачання.

Переваги фільтрів води HONEYWELL:

  • Простота очищення механічних забруднень,
  • Легкий монтаж
  • Надійність очисної конструкції,
  • Довговічність,
  • Просте технічне обслуговування,
  • Можливість заміни елементів фільтра (сітки та колби).
Administrator
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку