Естетичний дизайн приміщення з газовим казаном

Багато господарки засмучуються, якщо виникає необхідність розміщення колонки для автономного опалення на кухні. Однак, сучасні моделі колонок розробляються дизайнерами, таким чином, щоб не приносити споживачеві незручності. Пара хитрощів, допоможуть вам сховати свій апарат у кухонних меблях.

Сучасне газове обладнання мало чим нагадують громіздкі та вибухонебезпечні агрегати радянських часів. Вони значно компактніші і надійніші за своїх попередників, відрізняються більш ергономічним і естетичним дизайном, який можна легко сховати в шафку під колір кухонних меблів. Також можна підібрати колір котла в поєднанні з кухонними меблями, тоді його буде практично не помітно.

Розробники опалювального обладнання створюють моделі в різних кольорах, наприклад котел Buderus Logamax U072-24.

Ще одним популярним місцем, де встановлюється опалювальне обладнання, є передпокій. Тут також можна задекорувати котел, сховавши його у шафу чи пенал. Для того варіанта більше підійде котел PROTHERM 50 KLZ з бойлером 90 л.

Або ж використовувати варіант, коли можна задекорувати колонку під звичайну скриньку. Для цього підходить котел Bosch Gaz 7000 W ZSC 24-3 MFA, що має витончений білий корпус.

Багато моделей котлів мають цікаве дизайнерське рішення, такі оригінальні екземпляри можна не ховати. Потрібно їх грамотно розмістити, щоб вони красиво вписувалися в дизайн всієї кімнати. Наприклад, котел Bosch Gaz 7000 W ZSC 24-3 MFA сталевого кольору, з плавними переходами. Найчастіше використовується шафка або пінал, які укомплектовані фасадами-вітринами, де будуть вставлені декоративні ґратами.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку