Економний електричний котел опалення

При виборі сучасних електричних котлів більше уваги приділяється на безпеку, екологічність, але не важливим фактором вважається економічність при роботі агрегату. Не завжди є можливість підключення обладнання до газової магістралі або закуповувати тверде паливо. У такому випадку електричні котли найбільш зручний та вигідний варіант. Таке опалювальне обладнання має низку переваг: компактний розмір, невелика вага, простота в експлуатації та монтажі, недорога вартість.

Позитивні сторони використання електричних казанів:

  • Високий рівень безпеки, немає ризику витоку газу чи вибуху.
  • Не виділяються продукти горіння, немає потреби в облаштуванні димоходу чи котельні.
  • Енергозберігаючі електрокотли не вимагають тривалої установки, зручні при експлуатації
  • Немає необхідності купувати паливо, транспортувати його та шукати місце для зберігання
  • Відсутність шуму при роботі, особливо в моделі Kospel EKCO.L1z 6 (6кВт, 380В)
  • Безпека роботі, не завдають шкоди навколишньому середовищу
  • Зручність та простота регулювання температури

Індукційні котли – для такого обладнання не потрібно купувати спеціальний теплоносій. Такі агрегати мають високу потужність, тому що в них відсутній тепловий бар’єр. Також до переваг таких котлів відносять те, що в них немає контакту з теплоносієм. Тепловидільний елемент наносять на поверхню бака рівномірним чином.

Електродні котли – вважаються економічними електричними котлами опалення. Опалювальне обладнання такого типу здатне заощаджувати на 40% більше електроенергії. Інженери розробляють такі моделі компактних розмірів, у них не утворюється накип. Чи здатні нагрівати воду за кілька секунд. Популярна модель такого типу Bosch Tronic 5000 H 18kW .

Електричні котли, що працюють тільки з теновим теплоносієм, нагріваються за допомогою трубчастих нагрівальних компонентів, які знаходяться в резервуарі. До економічних переваг таких котлів відносять: відсутність витоків, між водою, що нагрівається, і елементом, який виділяє тепло, відсутній контакт.

Багато моделей котлів мають потужність від 2.5 кВт і здатні обігріти приміщення площею 25 кв. м. Наприклад, котел Bosch Tronic 5000 H 4kW . Однак є економні настінні пристрої, які мають великі параметри потужності. Енергозберігаючі котли можуть обігріти приміщення площею 600 кв.м. Популярною моделлю з такого типу є Bosch Tronic 5000 H 60kW .

Сучасні моделі електричних котлів, оснащені блоком регулювання, що дозволяє вибрати оптимальний режим роботи, та задає необхідну температуру теплоносія. Сучасні моделі розробники оснащують циркуляційним насосом, розширювальним баком і системою безпеки, що значно збільшує можливості обладнання. Система управління таких пристроїв максимально автоматизована, що призводить до економії енергії. Всі перераховані переваги роблять електричні котли максимально економними, зручними в експлуатації, безпечними та надійними.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку