Для чого потрібні насосні групи для сонячних геліосистем

Насосні групи Ensol – система обв’язування котельні, яка є конструктором готових блоків, за допомогою яких можна швидко, грамотно встановити комплект сонячних геліосистем. Такий пристрій швидкого монтажу є насосною групою в теплоізоляції, гідравлічними стрілками, кількома видами розподільних колекторів на вибір та різноманітними видами додаткового обладнання, які допоможуть полегшити установку та експлуатацію системи опалення, а також розширити її можливості.

Насосные группы Ensol

Основне призначення насосних груп Ensol – підключення контуру бака до геліосистеми. У комплект входить запірна арматура, що відповідає нормам монтажу інженерних систем та проектування теплопостачання. Для додаткових функцій використовують контактні термометри, зворотні клапани, кульові крани та інші елементи системи з’єднання для установки геліосистем. При виборі насосної групи необхідно враховувати ефективність, матеріали, відповідність всіх типорозмірів та інших характеристик. Сучасні системи прості в установці, ефективні і не потребують складного обслуговування протягом усього експлуатаційного терміну.

элементы системы соединения

Вибираючи групу насосів для сонячних геліосистем, слід зважати на призначення всієї конструкції. Фахівці рекомендують розраховувати потужність і площу установки, конструкцію, що вибирається, і тип колектора. На сьогоднішній день без складнощів можна знайти як насоси для сонячних колекторів, контролери геліосистем , системи кріплення для колекторів та багато іншого для більш ефективної роботи такої системи опалення.

системы крепления для коллекторов

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку