Дизайн інтер’єру з радіаторами опалення

На сьогоднішній день популярно встановлювати радіаторні батареї для опалення. Зовнішній вигляд не завжди вписується в інтер’єр кімнати. Декоративні екрани для батарей опалення займають перше місце в оформленні сучасних інтер’єрів.

радиаторы отопления

Найчастіше використовують навісні екрани з кришками, вони не потребують професійного монтажу і можуть встановлюватися шляхом звичайного навішування на опалювальний прилад. Такі панелі не заважають конвекції та теплообміну. Найчастіше для такого використовують трубчасті радіатори Kermi Decor-V .

Також популярним є використання плоских екранів для радіаторів опалення. Таке обладнання можна використовувати як для декорування батарей опалення, вбудованих в ніші, так і для оформлення різних декоративних елементів інтер’єру приміщень. Екрани для радіаторів опалення виготовляють з різьбленням, малюнками та різноманітним куванням. Наприклад, для гігієнічних радіаторів Kermi ThermX2 Plan-K Hygiene .

радиаторы трубчатые

У дизайн кімнати, в стилі hi-tech, ідеально впишуться металеві екрани батарей опалення. Захисні навіси з нержавіючої сталі практичні та виглядають естетично у будь-якій кімнаті. Дизайнери рекомендують фарбувати батареї у цікаві кольори. Найкращий варіант фарбування радіаторів у дитячому. Прикрасити їх не становить великої праці. Така дизайнерська хода допоможе створити в кімнаті більш райдужну обстановку. радиаторы Kermi Profil

Рекомендації щодо вибору екрана для батареї:

  • Поєднання різних кольорів рамки для екранів, кольорів гами та видів перфорації дає можливість здійснювати незліченну варіацію в інтер’єрі.
  • Якщо батарея не знаходиться в ніші, краще вибирати екран для радіатора з коробом
  • Екрани з натуральних матеріалів підходять для класичних та вінтажних інтер’єрів.

Останнім часом популярні дизайн-радіатори .

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку