Дизайн кухні з котлом індивідуального опалення

Більшість приватних будинків та квартир оснащені автономними системами опалення. Сучасні котли – це компактні та акуратні пристрої, які можна використовувати в будь-якому дизайні. Час корду опалювальна техніка була громіздкою і безглуздою давно минули. Враховуючи всі необхідні вимоги, найчастіше встановлення такого обладнання здійснюється на кухні. Зараз навіть у найменшій кухні можна задекорувати колонку таким чином, що вона стане непомітною.

Сучасні розробники опалювального обладнання намагаються вести його в різних колірних гаммах. У магазинах представлені моделі чорного, білого, з фасадом металевого кольору, а також моделі компактні, тому їх легко задекорувати під дизайн меблів.

Існує безліч способів сховати апарат на кухні, перший і найбільш популярний – за дверима шафки. Найкраще замовити окрему шафу для колонки або котла, у якої немає задньої та верхньої стінки. Також його можна встановити у вже готовій шафі, єдина вимога до якої повинна бути вільною і не тиснути на агрегат з боків. Фахівці рекомендують навісну техніку встановлювати в ящику, а підлоговий – в пеналі. Добре вписуються в розміри меблів котли типу казан Beretta City 24 CSI або Bosch Tronic 5000 H 45kW.

Другий спосіб підходить тим, хто має нішу на кухні, в яку можна легко встановити сам котел. Якщо хочете його зовсім замаскувати, можна використовувати різні декоративні аксесуари, шторку або жалюзі. Добре вписуються в інтер’єр без маскування, класичне обладнання білого кольору, таку серію Bosch Tronic 5000 H 10kW.

Якщо ваша кухня в стилі хай-тек або модерн, в таку обстановку добре впишеться модель серії Buderus Logamax plus GB172-35i чорного або хромованого кольору.

Третій спосіб – сконструювати гіпсокартонний короб. Якщо у вас вже встановлені кухонні меблі, витриманий весь дизайн кімнати, і ви не знаєте, як вчинити з колонкою, тоді можна скористатися таким способом. Така коробочка має двері і вільний простір з боків, а дизайн вона може мати найрізноманітніший. Можна зробити її такого кольору, як і кухня або обклеїти кольоровими шпалерами, або розмалювати абстрактними зображеннями. За допомогою такого короба можна задекорувати не тільки опалювальне обладнання, але й різні запчастини для казанів, які підведені до нього.

На сьогоднішній день, варіантів декоративного використання приладів для опалення безліч, дизайнери вигадують нові і нові ідеї унікальних варіантів декорування цього незамінного пристрою.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку