Чому популярні декоративні радіатори опалення

На сьогоднішній день можна використовувати радіатори опалення як декоративні елементи. Декоративні радіатори можна встановлювати і в ванній кімнаті, і в коридорі або холі, якщо немає місця для монтажу панельного радіатора.

декоративные радиаторы отопления

Дизайн-радіатори не тільки виглядають привабливіше панельних сталевих або трубчастих радіаторів , але і їх можна використовувати як рушникосушарки або для сушіння одягу. На багатьох моделях повинні бути закріплені додаткові трубки як модель дизайн-радіатора KERMI Basic-50 . Інші моделі мають спеціальні гачки та можуть виконувати функцію вішалки. Окремі моделі, дизайнери розробили з дзеркалами, полицями та підставками. До декоративних радіаторів відносять пристрої зі штучних матеріалів, які також можна встановлювати у вітальні.

дизайн-радиатор KERMI Basic-50

Декоративні радіатори найчастіше встановлюють поверхнею паралельно стіні. Також радіатори можна закріплювати перпендикулярно до стіни, або можуть бути використані шарніри, які дозволяють кріпити під різними кутами по відношенню до стіни.

радиаторы трубчатые

Існують моделі, призначені для кріплення на підлозі. Популярне використання дизайн-радіатора KERMI Fedon .

дизайн-радиатор KERMI Fedon

Рекомендується навішувати дизайн радіатори таким чином, щоб поверхня була паралельна стіні. Також кріплення може мати шарніри, які дозволяють кріпити радіатори по різних кутах щодо ставлення до стіни. Такі дизайни радіатори допомагають створювати «ажурну стінку», яка розділяє приміщення на зони з різним призначенням.

Alex
Без коментарів
Опубліковано в:
Огляди та статті
Усі результати пошуку