Buderus Logano G221 Automatic – сучасне рішення для спалювання твердого палива

Buderus

 

Котли на твердому паливі це насамперед незалежність. Свобода у виборі найдешевшого палива, на сьогоднішній день, дає відчуття безпеки та комфорту. Buderus та котли на твердому паливі це понад 40 років історії та ще більше досвіду у конструюванні компонентів котла, які відповідають за його ефективність.

Buderus Logamatic G221

Оптимальне рішення для кожного

Газ, паливо, сонячне світло, дерево та тепло землі – у кожному випадку, Buderus пропонує інноваційні продукти, які допомагають правильно використовувати енергію.

Величезний асортимент опалювальних котлів, пальників, системи регулювання, ємностей, що акумулюють, сонячне обладнання, теплових насосів, вентиляційних систем та іншого обладнання забезпечують доступ до необмежених рішень практично для будь-якої системи опалення.

Котел Logano G221 Automatic призначений для користувачів, які потребують комфортного процесу експлуатації. Котел має автоматичну подачу палива та електронний контролер температури води в котлі та насосах.

Інноваційні рішення

Сучасна, міцна конструкція, у поєднанні з величезною бункерною ємністю, це істотна перевага та комфорт, що забезпечує семиденну роботу котла на одному завантаженні. При необхідності, без побоювань можна використовувати вбудовані в котел додаткові ґрати, на яких можна спалювати інші види палива, такі як відходи деревини або вугілля.

Довголіття у стандарті

Твердопаливний котел Logano G221 призначений для клієнтів, які шукають міцних та надійних пристроїв опалення.

Щоб досягти довговічності, у котлі використовують високоякісний чавун. Котел також оснащений гвинтом із чавуну, що забезпечує тривалий термін служби системи подачі палива.

Чавунна система подачі палива є реальним доказом надійності

Чавун, який є сплавом заліза з вуглецем збагаченим марганцем, фосфором і кремнієм, чудово демпфує коливання, що виникають під час транспортування палива з резервуару до камери згоряння. Завдяки використанню цього матеріалу звуки, що доносяться з котельні, ніколи Вас не потурбують.

Багатофункціональне керування

Logano G221 Automatic оснащений контролером, який управляє двома контурами центрального опалення (з і без змішувача), підтримка гарячої води та циркуляційного насоса, роботу якого можна запрограмувати.

Переваги котла Logano G221 Automatic:

  • Чавунний теплообмінник котла забезпечує триваліший термін служби.
  • Три стандартно рекомендовані типи палива, це відсутність необхідності в додаткових налаштуваннях в контролері, а також комфорт у виборі найдешевшого енергоносія.
  • Буфер ємністю 285 л (котли потужністю – 25 кВт) або 385 л (котли потужністю – 30 кВт) забезпечують до семи днів роботи котла на одному завантаженні
  • Додатково вбудована решітка, яку, при необхідності, можна вручну засипати іншим видом палива, таким як відходи деревини або вугілля асортименту горіх.
  • Кількість стандартних безпеки забезпечує безпеку котла за відсутності своїх користувачів.
  • Стандартна комплектація включає контролер, який у поєднанні з датчиком температури відпрацьований газів, забезпечує правильну роботу котла і економію палива.
  • Стандартне обладнання дозволяє керувати двома опалювальними контурами та ГВП.
  • Система керування котла дозволяє розширити функціональність додаткових опалювальних контурів зі змішувальним клапаном, регулюючи за допомогою мережі GSM або через Інтернет.
Administrator
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку