BOSCH THERM 8000 S – високопродуктивне гаряче водопостачання для промислових потреб

Високопродуктивна конденсаційна колонка Bosch Therm 8000 S з компактним дизайном та привабливим зовнішнім виглядом – це ідеальне рішення для широкого застосування.

Технічні особливості

Безпека

 • Контроль наявності полум’я.
 • Сенсор температури зворотного потоку.
 • Сенсор температури герметичної камери.
 • Термостат перегріву.

Горіння

 • Пальник із попереднім змішуванням та низьким рівнем викидів NOx.
 • Поліпшення економічності завдяки конденсаційній технології.
 • Газова арматура з модуляцією, що забезпечує постійне співвідношення між газом та повітрям.
 • Електронна модуляція полум’я пальника.

Електроніка

 • Коди помилок полегшують діагностику несправностей.
 • Сервісний режим спрощує налаштування параметрів.
 • Зрозумілий інтерфейс за допомогою рідкокристалічного дисплея з підсвічуванням.

Модуляція

 • Сенсор витрат води з низьким тиском активації.
 • Сенсори вхідної та вихідної води забезпечують стабільну температуру на виході.
 • Водяна арматура з регулятором витрат води для забезпечення абсолютного пріоритету температури гарячої води.

Найвища безпека

Всі елементи безпеки для абсолютно безпечної експлуатації, вбудовані в пристрій. Це допомагає уникнути додаткових витрат та ускладнення за рахунок зовнішніх елементів. Також немає спеціальних вимог щодо вентиляції. Завдяки системі примусового видалення продуктів згоряння, повітрозабір та газовідведення можна організувати за допомогою коаксіальної труби ∅125 мм, уникаючи витрат на будівництво димоходу.

Найкращі технології

Використовуючи найсучасніші конденсаційні технології, водогрійна колонка гарантує мінімальні експлуатаційні витрати та вплив на довкілля. Пряма сумісність із сонячними системами та іншими джерелами зовнішньої енергії, не вимагаючи додаткових регулюючих пристроїв, дозволяє додатково зменшити витрати.

Високий комфорт

Точна модуляція газу дозволяє водогрійній колонці покращити час реагування та забезпечити високий рівень комфорту, максимально швидко та стабільно нагріваючи воду до потрібної температури. Електроніка видає сервісні коди та коди помилок, щоб допомогти інсталятору оптимізувати функціональні параметри, а спеціалісту сервісного центру визначити причину несправностей.

Каскадне підключення

Каскадна система Bosch припускає максимальне підключення 4-х апаратів. Каскадна система може забезпечити до 108 л/хв гарячої води з підігрівом на 25°C, що задовольнить будь-які потреби. Систему можна встановити в обмеженому просторі без зовнішнього додаткового обладнання або будівництва окремих приміщень, що робить інсталяцію простою та дешевою. Це найбільш економічне рішення без втрат енергії, тому що гаряча вода нагрівається лише на вимогу, що зменшує експлуатаційні витрати до 30%.

Bosch Therm 8000 S

Сумісність із сонячною системою

Підігріта вода надходить безпосередньо в колонку. Якщо вхідна температура вище за встановлену температуру, колонка не вмикається. Якщо вхідна температура нижче встановленої температури, пальник почне працювати на потрібній потужності для підігріву води до встановленої температури. Правильний підбір компонентів і конструкції дозволяє пряме підведення попередньо підігрітої води в колонку. Завдяки цій можливості не потрібно встановлювати пропускні клапани та інше зовнішнє приладдя, зменшуючи витрати та спрощуючи конструкцію системи. Завдяки використанню сучасної електроніки, у водогрійній колонці передбачено режим управління сонячною системою. Тому зникає необхідність встановлення зовнішніх контролерів, а також пов’язані з цим коливання температури, що іноді відбуваються внаслідок зміни потоку гарячої води.

Bosch Therm 8000 S 

Administrator
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку