Баки, що акумулюють це …

Баки, що акумулюють, це відносно новий вид опалювального обладнання, які служать для акумулювання надлишкового тепла від джерела. Джерелами тепла можуть бути: казани, що працюють на твердому паливі, теплові насоси, сонячні колектори, камінні топки.

Деякі моделі акумулюючих баків можуть підключатися як до одного, так і кількох джерел тепла.

Баки, що акумулюють, поставляються з внутрішніми резервуарами або без, які за типом призначення діляться:

  • Баки призначені тільки для збереження тепла в системі опалення,
  • Баки, що дозволяють створювати прямий нагрів води у внутрішній емальованій ємності або попередньо підігрівати воду для наступного водонагрівача.

Нагрів води, призначений для господарського використання, відбувається у внутрішньому резервуарі з емальованим покриттям, яке виконує захисну функцію від корозії. Місткість резервуара, залежно від моделі, може становити 20 – 300 літрів. Нагріта вода внутрішнього резервуара може проходити лише попередній підігрів, після чого переходити до інших водонагрівачів.

Безпосереднє підключення ємності, що акумулює, до котла, сприяє прямому нагріванню господарської води у внутрішньому резервуарі до необхідно комфортної температури. Підключення бака до теплового насоса або сонячного колектора дозволить проводити лише попередній підігрів води, тому рекомендується підключити додатковий водонагрівач, наприклад, електричний, здатний додатково підігріти воду. Нагрів води можна зробити за допомогою установки додаткового обладнання: електричного термоелемента або нагрівального фланця.

Підключення баку, що акумулює, до системи опалення з котлом на твердому паливі, дозволяє котлу працювати в оптимальному режимі.

Акумулюючі ємності поставляються з високоякісною теплоізоляцією, виготовленою з поліуретанової піни з товщиною 100 мм, завдяки якій температура води підтримується тривалий час. У конструкції баків присутні різні патрубки для підключення контурів або ТЕНів, також присутній фланець для приєднання термоелемента.

 

Переваги ємностей, що акумулюють:

  • Простота підключення до системи,
  • До 40% ефективніше використання теплової енергії,
  • Можливість підключення до різних джерел енергії,
  • Експлуатація котла в оптимальному режимі продуктивності,
  • Тривалий термін експлуатації системи опалення,
  • Стабільність температури у приміщеннях,
  • Мінімальний ризик кипіння у казані.
Administrator
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку