Атмос – котли нового покоління

Atmos

 

Сьогодні завод ATMOS є провідним європейським виробником опалювальної техніки на твердому паливі. Функціональність, висока якість та прийнятна ціна – переваги Атмос . Переглянути пропозиції

Котел АТМОС , спеціально сконструйований для газифікації деревини. Він має дві камери: верхня – для палива, нижня – для процесу горіння. Між камерами знаходиться сопло, що газифікує деревину. Котел Атмос оснащений керамічною топкою, що дозволяє палив повністю згоряти з мінімальним викидом в атмосферу.

Котел обладнаний витяжним вентилятором. Його перевагою є те, що він швидко розтоплюється і майже не має викидів продуктів згоряння до приміщення котельні.

Atmos

Широкий асортимент з 15 моделей і досить великий діапазон потужностей 15-100 кВт дров’яних котлів надають можливість підібрати максимально індивідуально опалювальний агрегат.

Модель газогенераторного котла може працювати в один і той же час дров’яному і вугільному паливі. Відомими є генераторні котли, які використовують деревину – DAKON та VIESSMANN. Піролізний котел OPOP працює на вугіллі, водночас дозволяє використовувати деревину як резервне паливо. Вугільна-дров’яна модель котла ATMOS Kombi дуже популярна на ринку. Котел дозволяє використовувати як вугілля, і дрова. Найсучаснішим котлом вважають працюючий на пелетах, гранулах з переробленої деревини. Він екологічний, пелети дають багато тепла, повністю автоматизований, транспортабельний і зручний. Комбінований котел ATMOS DC (L) працює на пелетах, дровах, рідкому паливі або газі. Це на сьогоднішній день найпрогресивніший пристрій.

Майже всі котли АТМОС обладнані контуром охолодження.

Administrator
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку