Антибактеріальні труби HP PPR NANO AG – вода без прихованої загрози.

Компанією HP Trend sro розроблено систему HP PPR NANO AG, яка має абсолютно нову запатентовану технологію, за допомогою якої гарантується здатність зменшення зростання бактерій у розподілах води та повітря, у тому числі Ecolli, Legionella тощо.

Труби NANO збагачено частинками, що містять активні антимікробні речовини. До складу речовини на основі метало-органічних сполук входить срібло та срібні солі органічних сполук, які знищують бактерії та мікроорганізми прямо у її структурі.

Антибактеріальний ефект постійний на весь термін служби труби.

  • труби HP PPR NANO AG випускаються в серіях PN20 відповідно до ISO 15874,
  • Діаметр труб від 16 до 110 мм,
  • Труби виготовляються у сірому кольорі,
  • Термін служби системи складає 50 років,
  • Гарантія на систему становить 20 років.

Бактерії, такі як легіонелла, перебувають в основному в природних водоймах. Бактерії стійкі до впливу хлору, що використовується для дезінфекції питної води, але їх неможливо повністю очистити нормальним знезараженням через мережу труб. Надалі, бактерії починають колонізувати у теплій воді та розмножаться.

Такі бактерії знаходяться у житлових та цивільних будинках, у тому числі, у медичних закладах, житлових приміщеннях тощо. Чим менше нагріта вода, тим вищий ризик надмірного виділення легіонел. Ідеальне середовище для бактерій – труби з невеликим рухом води при температурі близько 30С. Потенційним джерелом інфекції є не тільки труби або дренажні пристрої, а й радіатори, душові насадки, а також інші об’єкти, пов’язані з водою чи повітрям.

Administrator
Без коментарів
Опубліковано в:
Новини
Коментарі
Ще немає коментарів.
Напишіть коментар
Ваш коментар
Ім'я
Email
Усі результати пошуку